Post Temat postu:
No. Brawo. Ciężko się dziwić. Pekerman Nawałkę taktycznie zjadł, wydalił, spuścił w kiblu, wywiózł do oczyszczalni i znowu zjadł.

Posty: 8331

spacer
Dzisiaj mamy typowego Nawałkę. najpierw szybki atak, rzucamy się na rywala. Wyjdzie czy nie - nieważne, w 10. minucie oddajemy piłkę, cofamy się do defensywy i modlimy o najniższy wymiar kary.

stary

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 14925

Pomógł: 14 razy
Skąd: dortmund
spacer
boze obudzcie sie walczcie gryscie trawe skoro pilkarsko nie wiele wam wychodzi pozdrawiam

stary

spacer
przerwa i polska juz jedna noga w domu chyba ze w drugiej polowie stanie sie jakis cud pozdrawiam

Palm Street

Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1799

spacer
1. Liczę na wejście Teodorczyka. Najlepszym zagraniem Lewandowskiego w tym meczu było, gdy wybił dośrodkowanie z rzutu rożnego Rolling Eyes

2. Kownacki zajechał się od razu i moim zdaniem jest do zmiany.

3. Największym problemem znowu jest pewność siebie w rozegraniu. "Piłka parzy". Kurczę, czy oni naprawdę nie mogą przyjąć i opanować piłkę i dopiero wtedy odegrać. Wszystko próbujemy grać na jeden kontakt, ale kompletnie nam to nie wychodzi - notujemy przez to mnóstwo straconych posiadań. Możemy w ten sposób wymusić sporo fauli, a po SFG jesteśmy groźni.

4. Szczęsny: 3 strzały celne i 3 gole? Czy mi się wydaje Cool

5. W defensywie ogromny chaos, ale dramatu nie ma poza tą jedną bramkową sytuacją. Wydaje się, że takie chaotyczne warunki właśnie sprawiają, że Pazdan może się czuć jak ryba w wodzie Razz

Ostatnio zmieniony przez Palm Street dnia Nie 19:59, 24 Cze 2018, w całości zmieniany 1 raz
Palm Street

Posty: 1799

spacer
Tak czy inaczej Kolumbia jest jeszcze do ogrania. Jak Laskowski stwierdził, że ten mecz wygląda jak walka o ostatnią butelkę wody na pustyni, to sobie pomyślałem że ta butelka to jedynie fatamorgana, bo jedni i drudzy grają tak słabo. Laughing

Posty: 8331

spacer
Pierwsze 10 minut niesamowite. Atak za atakiem. Kolumbijczycy nie mogli wyjść z własnej połowy. Potem niestety włączył się klasyczny Nawałka. Poatakowaliśmy, teraz gramy obronę Częstochowy i niech nikt mi nawet nie myśli o wychodzeniu z akcją.

Pekerman Nawałkę zjadł taktycznie. Adaś pewnie uznał, że rywal oprze grę na grze po ziemi przez środek boiska, gdzie są Quintero i James. Więc wystawił dwóch niskich stoperów i Bednarka. Co tymczasem robią rywale? Grają skrzydłami. I tutaj znowu wychodzi dyletanctwo Nawałki. Na bokach mamy tylko Rybusa i Bereszyńskiego, którzy w teorii mają biegać po całej długości boiska i walczyć z bocznymi obrońcami rywala.Tymczasem walczyć to oni muszą ze skrzydłowymi i bocznymi obrońcami rywala.

Dodatkowo nasi mieli wciągać Kolumbijczyków na swoją połowę i kontrować. Tylko nie pomyślał, że Kolumbijczycy niekoniecznie mają ochotę dać się wciągnąć, wolą pograć pressingiem i natychmiast oddać na skrzydło.

A już całkowicie bonusowo gramy taktyką, w której w meczach towarzyskich masowo traciliśmy gole.

I wiecie co jest najgorsze? W defensywie wcale nie gramy źle. Poza golem Miny Kolumbijczycy w sumie żadnego zagrożenia nie stworzyli. Problemem jest odpuszczenie ofensywy po 10 minutach. Problemem jest klasyczny Nawałka. Pytanie brzmi: jakie w ogóle można mieć podstawy do tego, że Nawałka przestanie robić klasycznego Nawałkę?

Marzenie na druga połowę:wchodzi Teo, wchodzi Grosik, wchodzi Kurzawa, w ostateczności nawet Milik.
Co się stanie w drugiej połowie: zmiany defensywne, ew. obrońca za obrońcę.

master_of_flamaster napisał:
Argentina players will decide the team for their game against Nigeria. The squad have broken their relation with Jorge Sampaoli and he's no longer making decisions.

Matko, co tam się odp... Odstawia. Laughing

Przecież tam selekcjonerem od dawna jest Messi, ci goście przy ławce trenerskiej są tylko od pobierania pensji.

Posty: 8331

spacer
A ja nie mogę się pozbyć wrażenia, że gdybyśmy tak jak z Kolumbią zagrali z Senegalem, dzisiaj tylko nasi rywale graliby o życie. Po 10 minutach byłoby 2:0, a dodatkowo nie byłoby komu samobójczych bramek ładować.

Posty: 8331

spacer
Trzeba tam kogoś, kto zaskoczy, że tak powiem. Tam wszyscy na Lewym się skupiają. Czyli trzeba grać to, co eliminacjach Euro 2016. Tylko, że Adaś już dawno stwierdził, że ta taktyka jest ch... warta i on wymyśli lepszą.

Ostatnio zmieniony przez master_of_flamaster dnia Nie 20:06, 24 Cze 2018, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 8331

spacer
Wspomnę na koniec jeszcze o arbitrze. Dla mnie stracił kompletnie panowanie nad tym meczem. Mamy wielkie zapasy z obu stron, a ten tylko przyklaskuje.

Posty: 8331

spacer
stary napisał:
Trawę gryzą i to widać. Problem polega na tym, że po 10-15 minutach tylko w obronie. I to nie jest tak, że my jesteśmy w tym ataku słabi. My nie próbujemy atakować. Adaś kazał bronić i bronimy.