Pomógł: 14 razy
Skąd: dortmund
spacer
Post Temat postu:

dzisiaj niemcy graja z wlochami wlosi sa dla niemcow ciezkim przeciwnikiem bo w historii tych pojedynkow niemcy z nimi wygrywali tylko w sparingach kicker wstawil kilka zdjec z tych pojedynkow jeden z najdramatycznych meczy miedzy tymi druzynami odbyl sie w meksyku na mundialu wlosi po dogrywce wygrali 4 do 3 pozdrawiam

stary

spacer
Moldawien - Andorra (Mo.) 1:0 (1:0)

Liechtenstein - Färöer 2:3 (0:2)

Ukraine - Wales 1:0 (1:0)

Nordirland - Slowenien 1:0 (1:0)

we wczorajszych sparingach ukraina i polnocnairlandia swoje mecze wygrali pozdrawiam

stary

spacer
niemcy dosc wysoko pokonaly wlochow 4 do 1 to nadal nie zmienia faktu ze byl to tylko sparing chodz wloska druzyna rzadko dopuszcza do czterech bramek pozdrawiam

Frankreich - Russland 4:2 (2:0)

dzisiaj dosc sporo sparingow bylo angia przegrala z holandia francja pokonala rosje pozdrawiam

Paraguay - Brasilien 2:2 (1:0)

mecze kwalifikacyjne do mundialu 2018 brazylia na wyjezdzie zremisowala argentyna wygrala messi strzelil swoja 50ta bramke dla reprezentacji pozdrawiam

Mexiko - Kanada 2:0 (2:0)

mecze kwalifikacyjne polnocnej ameryki do mundialu 2018 usa wygrala i 17to letni christian pulisic z borussii dortmund zadebiutowal w tym meczu a wiec klinsmann trener usa nie musi sie o tego mlodego chlopaka martwic ze chorwacja na niego dostanie apetyt sprawa zalatwiona no ccuz po co ja to pisze pzpn i tak zadne wnioski z tego nie wyciagnie pozdrawiam

stary

spacer

dzisiaj mija 44 rocznica pamietnego meczu niemcow na wembley 29 kwietnia 1972 roku niemcy po raz pierwszy wygraly na wembley pamietam ten mecz bo widzialem go w telewizji netzer wtedy zagral najlepszy swoj mecz w niemieckiej kadrze niemcy wygrali 3 do 1 i grali naprawde dobrze w tamtych czasach wkleilem ten film z calym meczem bo lubie czasami ogladac stare mecze pozdrawiam

stary

spacer

cieszy mnie to bardzo dla tego chlopaka wczoraj mlodziezowka borussi w finalowym meczu musiala grac bez niego bo on dla usa wystepowal klinsmann dobrze zrobil ze w tak mlodym wieku go powolal bo kto wie czy za pare lat by sie tez chorwacja po niego nie zglosila a tak temat raz na zawsze zamkniety moze kiedys w pzpn tez tak beda robic no ale to musi chyba jeszcze duzo wody przes wisle przeplynac zeby cos u niektorych dzialaczy nastapilo inne podejscie lub myslenie pozdrawiam

Palm Street

Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1799

spacer
Palm Street w listopadzie napisał:
Szczerze, gdybym nie miał w pamięci kilku ostatnich turniejów międzynarodowych, to głośno bym mówił, że stać nas w nadchodzących mistrzostwach na ćwierćfinał. Co najmniej. I nie żartuję Smile Mam tylko nadzieję, że nie trafimy znowu na gospodarzy turnieju już w pierwszej fazie...

Nie spodziewałem się, że ten turniej będzie taki słaby jeśli chodzi o poziom. Mogliśmy go nawet wygrać. Rywale nie stawiali poprzeczki wysoko.

stary

spacer
dzis 42 lata temu niemcy po raz drugi zostali mistrzem swiata pokonujac holandie 2 do 1 pozdrawiam

stary

spacer
kamerun pokonal egipt 2 so 1 i wygral po raz piaty puchar afryki pozdrawiam

stary

spacer
w sirode 22 marca w dortmundzie niemcy graja z anglia trener niemiec löw powolal mlodego wernera z leipzig bedzie to pozegnalny mecz dla podolskiego pozdrawiam

stary

spacer
jezeli podolski zagra w tym meczu a ja mysle ze napewno kilka minut sobie pogra bedzie to dla niego mecz numer 130 pozdrawiam

stary

spacer
jutro manuel neuer nie bedzie gral bo leczy kontuzje byc moze bramkarz z paryzu trapp zagra przeciwko anglii pozdrawiam

stary

spacer
wczoraj w meczu z anglia pozegnal sie z kadra niemiecka podolski bylo to dla niego emocjonalne pozegnanie jako kapitam wyprowadzil kadre na murawe i w swoim ostatnim meczu strzelil tez ladna bramke w "okienko" byl to dla niego gol numer 49 w 130 meczu w lecie podolski idze ze swoja cala rodzina do japonii do miasta kobe chce nowa kulture poznac z mojej strony trzymaj sie i zostzan takim jakim jestes z sercem na"jezyku" pozdrawiam

stary

spacer
ten 29 kwiecien jest dla niemieckiej kadry dosc historyczny dzien bo tego dnia w 1972 roku niemcy pierwszy raz wygrali w anglii na ich slynnym wembley 3 do 1 dzis mija 45 rocznica tego meczu pozdrawiam

stary

spacer
pilkarz z leverkusen meksykanczyk chicarito jest nowym rekordzista w reprezentacji meksyku w meczu przeciwko chorwacji strzelil on swoja 47 bramke dla kadry pozdrawiam

stary

spacer
niemcy wczoraj z 6cioma debiutantami zremisowali w meczu w danii 1 do 1 kimmich 2 minuty przed koncem wyrownal mecz mial kilka scen podbramkowych i moglo po obu stronach padnac wiecej goli pozdrawiam

stary

spacer
dzisiaj w rosji zaczyna sie ten puchar konfederacji pozdrawiam

stary

spacer
rosja pokonala nowa zelandie 2 do 0 na nowym stadionie w bylym leningradzie pozdrawiam

stary

spacer
dosc fajny mecz odbyl sie miedzy meksykiem i portugalia remis na 2 do 2 dotego chile pokonalo kamerun 2 do 0 i dwa razy arbiter wideo zdecydowal o glownej decyzji pozdrawiam

master_of_flamaster

Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 8331

Skąd: z planety Saturn
spacer
stary napisał:
Spotkanie Meksyku i Portugalii było całkiem ciekawe, acz szkoda, że dopiero w końcowych minutach każdej połowy. Za to podoba mi się zastosowanie VAR. Owszem, jeszcze trochę nieporadnie to wygląda, ale jestem gotów znieść takie czekanie jeżeli to oznacza nieuznanie bramki po spalonym. A tak było w obu meczach. Smile

stary

spacer
dzisiaj w pucharze konfederacji rosia zagra z portugalia i meksyk z nowa zelandia pozdrawiam

stary

spacer
rosja przegrala z portugalia 0 do 1 i meksyk pokonal nowa zelandie 2 do 1 pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
Miało być spotkanie Dawida z Goliatem, wyszło spotkanie dwóch Dawidów. Mowa oczywiście o meczu Meksyku z Nową Zelandią.

Z jednej strony drużyna Nowej Zelandii, która gra solidnie do momentu, kiedy przeciwnik nie przełoży piłki z nogi na nogę, wtedy reakcja to coś w rodzaju "co to za czary Shocked ". I jakimś cudem ta właśnie ekipa wychodzi na prowadzenie, a potem, po któymś z kolei wybiciu piłki na pałę (gdzie pałą była ich największa gwiazda i jedyny zawodnik umiejący prosto kopnąć piłkę - Chris Wood) prawie podwyższyła wynik.

Z drugiej Meksyk, którego trener stwierdził, że na Nową Zelandię to nawet jego rezerwy wystarczą. Szkoda, że te rezerwy reakcję "co to za czary Shocked " uskuteczniały za każdym razem, kiedy rywale grali długą na Wooda (czyli tak na oko w 99% akcji ofensywnych). Efektem była jedna bramka stracona i druga prawie stracona (bramkarz był centymetry od błędu przy wyjściu do Wooda pod koniec pierwszej połowy). W drugiej połowie dwa razy się pokapowali, że jeśli spróbują najbardziej podstawowego dryblingu, obrońcom rywala włączy się Dawidowicz, w efekcie czego sami się wyłączą. Co dało efekt w postaci dwóch bramek.

W zasadzie jedynym ciekawym momentem była akcja z końcówki, kiedy meksykanie postanowili sprawdzić czy również w rugby pokonają Nowozelandczyków. I powiem, że przez chwilę naprawdę się czułem jakbym typową akcję w rugby oglądał. Laughing A, no i sędzia, który najwyraźniej przeoczył bójkę, w której tylko bramkarze się nie napier... niczali i zamiast pokazać wszystkim od razu kartki, każdą jedną dokładnie sprawdzał VARem. Smile

Czyli, jak to mawiają komentatorzy, kiedy spotkanie stoi na żałosnym poziomie, był to typowy mecz walki.

Ostatnio zmieniony przez master_of_flamaster dnia Śro 23:18, 21 Cze 2017, w całości zmieniany 3 razy
stary

spacer
kamerun z australia zremisowalo 1 do 1 pozdrawiam

stary

spacer
chile zremisowalo z niemcami 1 do 1 chilenczycy w pierwszej polowie mieli wiecej z gry ale krotko przed przerwa niemcy wyrownali mysle ze byl to sprawiedliwy remis niemcy z tym skladem moga byc zadowoleni pozdrawiam

stary

spacer
w pucharze konfederacji rosja do przerwy remisuje z meksykiem 1 do 1 i portugalia prowadzi z nowa zelandia 2 do 0 pozdrawiam

stary

spacer
rosja przegrala z meksykiem 1 do 2 i odpadla portugalia pokonala nowa zelandie gladko 4 do 0 do polfinalu awansowali meksyk i portugalia pozdrawiam

stary

spacer
w pucharze konfederacji chile do przerwy przegrywa z australia 0 do 1 i niemcy bezbramkowo do przerwy remisuja z kamerunem pozdrawiam