Pomógł: 14 razy
Skąd: dortmund
spacer
Post Temat postu:
borussia pomimo prowadzenia w barcelonie przegrala na koncu 4 do 1 i sie z liga pozegnala wedlug mnie troche za wysoko wypadlo zwyciestwo barcelony bo borussia tez mogla wiecej niz jedna bramke strzelic no ale mogla a zrobila to wielka roznica pozdrawiam

stary

spacer
obejzalem sobie na wieczor sevilla przeciwko leicester wynik 2 do 1 dla hiszpanow nie oddaje obrazu gry bo hiszpanie powinni duzo wyzej wygrac w drugim meczu juve wygral w porto i jest jedna noga w cwiercfinale pozdrawiam

stary

spacer
marco reus nabawil sie dzis kontuzji i bedzie borussii w meczu z benfica brakowal pozdrawiam

stary

spacer
bayern wczoraj wszedl do cwiercfinalu i drugi raz dal arsenalowi w wyniku identyczne lanie przebieg podobny do pierwszego meczu po zejsciu koscielnego kanonierzy jakos w sobie zapadli pozdrawiam

stary

spacer
napoli tez identycznie drugi mecz przegralo do pierwszego real tez sie do cwiercfinalu zakwalifikowal pozdrawiam

stary

spacer
dzisiaj gra borussia z benfica regionalny program wdr przypominal wczoraj mecz tych druzyn z 1963 roku jak borussia wtedy rozbila benfice 5 do 0 watpie ze dzis taki wynik ponownie powtorza ale dwubramkowe zwyciestwo lezy nadal w zasiegu ich mozliwosci pozdrawiam

master_of_flamaster

Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 8331

Skąd: z planety Saturn
spacer
Już, już miała być remontada, już Barca miała 3:0 i leciała po czwarta bramkę... I klops. Cavani. Cool

Posty: 8331

spacer
O, o, o, obudzili się. Jak zdążą wbic tego jednego gola, PSG zdobędzie tytuł frajerów roku. Very Happy

Posty: 8331

spacer
And the winner is... Laughing

Posty: 8331

spacer
Może wreszcie ta Liga Mistrzów będzie ciekawa. Bayern przejechał się walcem po Arsenalu, ale też Arsenal najsłabszy od lat. Real pokonał Napoli, ale kompletnie bez błysku. Barca dokonała cudu, ale trzeba pamiętać, że jednak w Paryżu się skompromitowała i rywale wiedzą, jak z nimi grać. A drugi raz raczej już tego nie odrobią. Do tego najpoważniejszy kandydat do zwycięstwa w LM właśnie odpadł przez znany wszem i wobec syndrom Deportivo. No, może być interesująco. Choć podejrzewam, że i tak losowanie tak ustawią, by Barca, Bayern i Real mogły się spotkać dopiero w półfinale. Jak co roku.

stary

spacer
borussia wygrala patrzac na wynik dosc gladko ale ten mecz nie byl taki gladki jak ten wynik mowi bo byl okres w tym meczu gdzie benfica dosc dobrze w mecz weszla na szczescie z tej dobrej fazy benficy nie udalo sie im strzelic gola piszczek ladnie asystowal przy drugim golu druga i trzecia bramka borussii padla w ciagu dwuch minut co oznaczylo nockout benficy pozdrawiam

stary

spacer
barcelona jednak "cud " zrobila tylko psg tez sie glupio zachowalo w ostatnich minutach dotego ten rzut karny ktorego arbiter w 90 minucie dal byl w moich oczach smieszny pozdrawiam

stary

spacer

trybuna poludniowa na westfalenstadion pokazala wczoraj przed meczem ladna koriografie ktora przypominala mecz borussii z 1963 roku i jak by byli "jasnwidzami" napisali i jutro znowu gazety beda pisali ze borussia zmiazdzyla ponownie benfice pozdrawiam

stary

spacer
wracajac do meczu barcelony to psg musi szukac wiekszosc winy u siebie ale tez ten niemiecki arbiter mial bardzo kiepski dzien i to tez mialo wplyw na ten mecz nawet krychowiak wszedl na 2 minuty na murawe dobrze te ostatnie minuty napewno wspominac nie bedzie pozdrawiam

RTS

Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 6271

spacer
Marku, to, czy dany sędzia ma kiepski dzień, czy nie, może mieć wpływ na rezultat, gdzie gra jest wyrównana. Tymczasem Barca robiła co chciała, wynik meczu 6:1 mówi za siebie, wtórują mu statystyki, gdzie Katalończycy mają na koncie 72% posiadania piłki.

stary

spacer
hiszpanskie druzyny maja zawsze wysoki procent posiadania pilki i w pierwszej linii to psg musi sie za wlasny nos zlapac ze odpadli ale fakt tez jest ze jak ten arbiter w dodatkowym czasie nie dal by tego smiesznego karnego to by psg poszlo dalej pomimo przewagi barcelony pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
RTS napisał:
Kiedy Bayern ich w dwumeczu 7:0 pojechał, mieli bodaj 75%. To był argument dla Xaviego, że w byli równoważnym rywalem dla Bayernum. Posiadanie ma znaczenie chyba już tylko dla Guardioli. Smile A sędzia jednak wynik wypaczył. Może Barca robiła, co chciała, ale też PSG, strzelając bramkę, zrobiło wszystko, co było potrzebne do awansu. W tamtym momencie piłkarze Barcy stracili chęci do gry. Decyzja o karnym była tu momentem przełomowym, bo właśnie dzięki tej bramce piłkarze hiszpańskiego klubu uwierzyli w awans. Ergo, gdyby nie pomoc sędziego, awansu Barcy by nie było...

stary

spacer
dzisiaj w lidze mistrzow dwa mecze typuje na juve i sevilla w nastepnej rundzie pozdrawiam

stary

spacer
juve swoj mecz wygralo z porto i jest w nastepnej rundzie pozdrawiam

stary

spacer
leicester pokonalo seville i tu sie z moim typem mylilem bo sie tego nie spodziewalem ze sevilla odpadnie pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
Najwybitniejszy trener świata tym razem odpada już w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Laughing Nie, żebym był jakoś specjalnie zaskoczony, że City z Guardiolą osiąga w LM wynik gorszy niż przed Guardiolą. Smile

stary

spacer
z niemieckiego punktu widzenia leverkusen sie wczoraj w dosc solidnym meczu pozegnalo z liga mistrzow miali oni wczoraj nawet swoje okazje do strzelenia gola ale atletico robilo w tym meczu tylko tyle ile bylo im potrzebne takie odnosilem wczoraj wrazenie pozdrawiam

stary

spacer
widze master ze masz pocieche ze mancity z guardiola odpadl no w anglii w lidze jest najwiecej pieniedzy ale jak wczoraj bylo widac tez i inne umia w pilke grac cieszy mnie to bardzo dla kamila glika jutro jest losowanie zobaczymy co los przyniesie za pojedynki pozdrawiam