Pomógł: 6 razy
Skąd: z planety Saturn
spacer
Post Temat postu:
No i panowie co powiecie? BOT Skra Bełchatów z grupy w LM siatkarzy wyszłą Exclamation Dzisiaj sobie awans zapewnili wygrywając 3:0 z Buducnostą Podgorica Exclamation

master_of_flamaster napisał:

ha!!! Przeciez to Master bylo wiadomo i ja moge jedynie pogratulowac....

a poza tym nie znam sie na siatce RazzRazz

Majkis

Posty: 3763

Skąd: skądinąd;)
spacer
Mnie to szczerze mówiąc wisi. Siatka klubowa jest w ogóle niepopularna. W tej dyscyplinie liczą się tylko reprezentacje narodowe i dlatego zawsze kibicuję naszym:)

Panienka_Kochajaca_Sport

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 1671

Skąd: Trójmiasto
spacer
A ja bardzo lubię siatkę Smile Trochę spotkań PLS oglądam - głównie te Skry Very Happy - a repre to już zawsze Very Happy w końcu to jest dyscyplina w której odnosimy jakieś znaczące sukcesy i warto się trochę zainteresować Smile No i mamy wreszcie drużynę na przyzwoitym europejskim poziomie - dobrze, że chociaż w siatkówce.. Razz Ogólnie rzecz biorąc to siatka to chyba mój ulubiony sport zaraz po piłce Wink

the joke

Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 68

Skąd: Królewski Kraków
spacer
Jak siatkówka to siatkówka. Dorota Swieniewicz została najlepszą siatkarką Europy. No to gratuluje jest niezła Very Happy
Aha ale jeszcza lepsza jest Agata Mróz, oczywiście w CKM-ie Very Happy Very Happy

spacer
Ja tylko dodam przy okazji, że wczoraj Skra wygrała kolejne spotkanie w LM Wink Chociaż właściwie nic ono nie znaczyło - bo awans tak czy siak był zapewniony - to i tak cieszy Smile

Posty: 8331

spacer
Nom, ale 3 seta ewidentnie spieprzyli... Ale już największą szopke w 4 odstawili... Jak można spieprzyć 4 piłki meczowe i jeszcze musieć potem samemu match balla wybraniać?! Ale mimo wszystko szczerze gratuluję i mam nadzieję, że tak samo będzie az do finału Smile

Posty: 1671

spacer
Ja niestety nie widziałam całego Sad musiałam w połowie drugiego seta przełączyć, ale byłam pewna, że gładko wygrają.. a z tego co się naczytałam na Onecie to momentami było nieciekawie Very Happy Ale grunt, ze wygrali Very Happy

Posty: 8331

spacer
Nom, też byłem pewien, ale chyba za bardzo zlekceważyli Levskiego... A wiadomo poszechnie, że akurat Levskiego nie powinno się lekceważyć Smile Ale ważne, że kryzys byłw tym meczu, może to będzie oznaczać, że aż do finału kryzysu nie będzie i Skra wygra LM Smile

Posty: 1671

spacer
A dziś Skra grała znów w LM. Właściwie spotkanie o nic, mimo wszystko... po dzisiejszym meczu mogę stanowczo powiedzieć, ze Baranow to najmniej lubiany przeze mnie rosyjski zawodnik.. już w ME mi się nie podobał, ale to co zrobił dziś.. Very Happy

Ogólnie mecz wg mnie stał na bardzo wysokim poziomie, Lokomotiw minimalnie lepszy.. dla tych co nie widzieli, przegraliśmy 1-3 Razz Ale i tak wielkie brawa dla chłopaków, grali naprawdę swietnie Smile

A tak poza tym to jestem po prostu zachwycona obroną Rosjanów. Po prostu każdą, nawet tą niemożliwą do obronienia piłkę bronili. Niesamowite.. Very Happy

a teraz czekam do niedzieli i meczu z Olsztynem Wink chociaż obawiam się, że może być to bardzo krótki i jednostronny pojedynek, raz dwa 3-0 dla Skry i koniec.. obym sie myliła Very Happy

Masahiko

Posty: 5414

spacer
Ponoc w drugim secie ich zniszczyli (Skra rosjan :p ) hehe

Posty: 8331

spacer
Nom, drugi set był bardzo dobry... Szkoda, że przegrali, bo grli niexle, tylko, że niewykorzystane okazje sie mszczą i dziś zemściły się na Bełchatowianach... Sad

WARES

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 342

Skąd: WROCŁAW CITY
spacer
Ciekawe jest to, że Skra zdobyła w tych 4 setach więcej punktów. Wszystkie trzy przegrane sety oddawali dwoma punktami, wygrali do 16! Ciekawy jestem teraz losowania następnej fazy, nie orientuje się, będzie następna faza grupowa, czy play-off? Wie ktoś?

Posty: 8331

spacer
play-offy, 12 drużyn gra o turniej finałowy, gospodarz ma zapewniony udział Wink Patrz 1 str tematu Wink

Bic

Posty: 245

spacer
Murek: Czegoś takiego sobie nie przypominam

Do historii w Polsce przeszły już przegrane mecze przez polskich siatkarzy, którzy często mimo sporej przewagi potrafią zmarnotrawić cały dorobek i zejść z boiska pokonanym.

W miniony weekend okazało się, że nie tylko nasi siatkarze są w takich porażkach specjalistami. W meczu włoskiej Serie A Acqua Paradiso Gabeca Montichiari - Cimone Modena gospodarze prowadzili w tie-breaku już 14:8, a mimo to zeszli z boiska pokonani. Zespół z Modeny w barwach, którego występuje Dawid Murek wygrał piątego seta 19:17 i cały mecz 3-2.

- Czegoś podobnego sobie nie przypominam - mówi reprezentant Polski. - Nawet nasze "wyczyny" w reprezentacji to nic w porównaniu z czymś podobnym. Na takim poziomie chyba nie zdarza się, żeby ze stanu 14:8 odwrócić losy piątego seta. Ciężko ten fakt racjonalnie wytłumaczyć i na pewno ten wynik przejdzie do historii. Mieliśmy w tym meczu wzloty i upadki, ale na szczęście mecz zakończył się w niezwykłych okolicznościach naszym zwycięstwem - zakończył Murek, który w barwach Modeny zagrał cały mecz zdobywając 15 pkt.

WARES

Posty: 342

spacer
Juz po losowaniu: BOT Skra Bełchatów trafił średnio, rywalem Polskiej ekipy będzie Belgijski Noliko Maaseik. Rywal wymagający, ale do przejścia.

spacer
Nom, mogło byc gorzej Very Happy Jak Skra zagra tak, jak grała z Levskim powinna przejść dalej Very Happy Czego z całego serca Bełchatowianom życzę!

WARES

Posty: 342

spacer
Jeżeli Skra będzie grała tak jak w meczach z Levskim czy Lokomotivem, to powinna sobie poradzić. A awans będzie już naprawde dużym sukcesem.

Posty: 8331

spacer
Hm, czy dzisiejszy mecz Skry z Wkręt-Metem nie przypominał wam pamiętnego półfinału LŚ z Serbią? Bo oprócztego, że zwrot nastapiłjuż w 2 secie wszystko było prawie tak samo...

spacer
Duża sensacja w meczu PLS. W meczu Skry z Jastrzebiem miała być trzysetówka, i była... Tyle, że wygrał Jastrzębski Węgiel... Coś nie tak jest ze Skrą. Może lekka zadyszka? To drugi mecz z rzędu i to w lidze kiedy przegrywają. Do tej pory w całym sezonie tylko 3 przegrane meczu, i to z kim - Perugia i Lokomitiv. Ja oglądałam dzisiaj tylko trzeci set, bo pomyliłam godziny rozpoczęcia Razz ale z tego co widziałam to nie jest najlepiej. To nie JW grał tak rewelacyjnie, tylko Skra tak słabo. Ile własnych błędów! Kto jak to, ale bełchatowianie zawsze ich popełniali malutko. Poza tym przyjęcie - katastrofa! Rozczarował mnie trochę dzisiaj Krzysztof Stelmach... czekam na jakąś relacje z dwóch pierwszych setów, bo mój obraz jest bardzo ubogi.. Mam nadzieję, że Mazur zrobi coś z tymi facetami, bo nie mogą tak grać w LM!

Posty: 1671

spacer
Sebastian Świderski został uznany najlepszym skrzydłowym Serie A w ubiegłym sezonie Smile Wielkie gratulacje Smile Dodam tylko, że przed rokiem otrzymał nagrodę dla najlepszego siatkarza (!) tej ligi.

A warto dodać, że ligi włoska jest najlepszą ligą świata, jeśli chodzi o siatkówkę.

Posty: 1671

spacer
Halooooo? Czy ktoś tu jeszcze ogląda PLS czy już zapomnieliście o meczach? Razz Nawiasem mówiąc, za 4 dni Skra gra w LM... nie wiem czy ktoś pamięta tu jeszcze o tym Cool A ja mam coraz więcej obaw... szczególnie po dzisiejszym meczu z Mostostalem. Ok, wygrali 3:0, 2 i 3 set bardzo dobry, ale to co się działo w pierwszym no to KA-TA-STRO-FA !!! Jakieś dziwne błędy, których kompletnie nie rozumiem, 3 zagrywki zepsute pod rząd, nie ma ataku, nie ma obrony, nie ma niczego! Po prostu wyglądali jakby ich ktoś wybudził w środku nocy, siłą zaciągnął na boisko i kazał grać. Z tego co widzę paru zawodnikom chyba należy się odpoczynek (szczególnie Krzysztofowi Stelmachowi!!). Nie za ciekawie wygląda to wszystko, a za 4 dni LM Sad Jeśli Skra będzie tak grać jak dzisiaj w pierwszym secie, to gwarantuje, że przegrają 3:0 i to pewnie jeszcze do 15 czy 16 w setach.

Aż oczy dziś przecierałam ze zdumienia...

I napiszcie ludzie wreszcie coś w tym wątku, bo jeszcze dostanie mi się od Pucka czy Mastera (tak Master, wciąż się Ciebie boje Very Happy) bo to chyba jest łamanie regulaminu, takie pisanie kilka postów pod rząd Razz

WARES

Posty: 342

spacer
Wybawie Cie i napisze! Nie ma obaw, jestem pewien, że Skra spokojnie poradzi sobie ze stresem i na mecz z Nolikoo będzie maksymalnie skoncentrowana i ... da rade. Pierwszy mecz w Bełchatowie, czy w Belgii? Stelmach ma już swoje 39 lat, więc ma prawo być zmęczony, i tak gra na wysokim poziomie jak na taki wiek. Nie podoba mi się co natomist robi jego braciszek na rozgrywaniu. Dzisiaj w pierwszym secie rozgrywał całkowicie bez sensu. Przy stanie 23:22 przy idealnym przyjęciu zamiast na krótką rozegrał na drugą linie do Kiktiewa, nie byłoby źle, gdyby nie to, że Stelmach rozegrał tak, jakby Kiktiew miał z 20 cm mniej. Zaskoczony Kiktiew uderzył w dolną taśme... Jestemjednak spokojny o Skre. Dadzą rade. Stelmachowie odpoczną, Ignaczak strzeli sobie browca i będzie git. Wlazły i Winiarski powinni wziąć ciężar gry na siebie i będzie dobrze.

Posty: 1671

spacer
Brawo Skra!!!!! Smile Smile Smile

3:1 Smile

Posty: 8331

spacer
Noliko Maaseik - BOT Skra Bełchatów 2:3 (3:1)! Gratulacje dla Skry! Smile Jeszcze tylko trzeba pokonać Iraklis i... Final Four Exclamation