Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 8331

Skąd: z planety Saturn
spacer
W sumie tak się zastanawiam czy my nie oddaliśmy tym Ukraińcom pola właśnie po to, żeby trafić do lepszej połowy. Laughing

Posty: 8331

spacer
Ch.A.F. napisał:
Jakie pomęczą? Gładziutkie zwycięstwo Chorwatów sięszykuje, przynajmniej bazując na tym, co pokazali dotychczas. Chorwaci dwa pewne zwycięstwa (w tym z Hiszpanią) i remis z Czechami, gdzie jednak na luzie wygraliby gdyby nie kibole. Portugalia 3 remisy, jedyna drużyna, która nie umiała pokonać słabiutkiej Austrii. Ba, jedyna, która nawet bramki im wbić nie umiała. Chorwaci są zdecydowanym faworytem.

Ch.A.F.

Posty: 753

spacer
master_of_flamaster napisał:
stary napisał:
chyba portugalia bedzie grala z anglia patrzac na ostatnie pojedynki tych zespolow na roznych imprezach to anglicy chyba ostatnie 3 pojedynki z portugalczykami przegrywali i to chyba nawet doszlo do rzutow karnych kto wie moze anglia sie im zrewanzuje pozdrawiam
Islandia zagra z Anglią. To nagroda za tę bramkę w końcówce. Laughing

W sumie z trzeciego miejsca trafiliby na Chorwację. Myślę, że przeciw Anglii mają mimo wszystko większe szanse na ćwierćfinał Very Happy

Ch.A.F.

Posty: 753

spacer

Bo ja wiem. Ronaldo się odblokował wreszcie. Kto wie. Może pociągnie reprezentację. Np do dogrywki :]

stary

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 14925

Pomógł: 14 razy
Skąd: dortmund
spacer
dzieki chaf za poprawke jednak portugalia zagra z chorwatami a nie anglia bo islandia na synow albionu trafi pozdrawiam

stary

spacer
niemiecka kadra dostala na jutro dzien wolnego w prasie bardzo byl kimmich chwalony ktory gral na prawej obronie i ktory 12 kilometrow w meczu wybieg najwiecej z wszystkich niemieckich pilkarzy pozdrawiam

stary

spacer
czytam w kickerze ze zlatan ibrahimovic chce po tej imprezie zakonczyc swoja kariere reprezentacyjna to znaczy jezeli szwedzi dzis przegraja z belgia moze to byc jego ostatni mecz mam nadzieje ze on jeszcze pogra kilka meczow dla swojej kadry bo szkoda by bylo jak by on juz dla swojej kadry nie gral pozdrawiam

Posty: 8331

spacer

Pokonując Chorwację, mieliby dalej Polskę/Szwajcarię w ćwierćfinale. Smile Z Anglią i Chorwacją mają tak samo nikłe szanse, Ale już z Polską/Szwajcarią mają większe szanse niż tam. Very Happy

On się nie odblokował, on nastrzelał ekipie, gdzie broni Kiraly, a w obronie szaleje m. in. zawodnik Wisły. To jest różnica. Very Happy

Ostatnio zmieniony przez master_of_flamaster dnia Śro 19:42, 22 Cze 2016, w całości zmieniany 1 raz
stary

spacer
zaczynam ogladac na zdf mecz szwecja belgia a potem po kilku minutach przelacze na sat obejze wlochy irlandia graja hymn belgii pozdrawiam

stary

spacer
belgia strzela nad poprzeczka pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
Szkoda, że Włosi i Belgowie nie grali pierwszych spotkań ze Szwedami i Irlandczykami. Mogłoby być pasjonujące spotkanie dzisiaj. Takie, w którym obie ekipy chcą przegrać. Laughing

Szkoda też, że Włosi mają już pewne pierwsze miejsce. Gdyby porażka z Irlandią wyższa niż ewentualne zwycięstwo Belgii dawałaby im drugie miejsce, byłyby dopiero jaja. Laughing

stary

spacer
co za szansa dla szwecji ale trafili prosto w bramkarza pozdrawiam

Ch.A.F.

Posty: 753

spacer

Ja bym powiedział, że jednak jakieś tam szanse z grającą podobnym stylem Anglią mają. Z dużo bardziej techniczną Chorwacją nie.

Popatrz na to z drugiej strony. Chorwaci, faworyci niesłusznej połówki drabinki, grają ze specjalistami od remisów. Niech się pomęczą te 120 minut Very Happy

Posty: 8331

spacer
Belgowie mają o co grać. Jak przegrają, a Irlandia wygra - odpadają. Jak przegrają, a Irlandia nie wygra - lecą do jedynej słusznej drabinki. Laughing

Posty: 8331

spacer
Wszystko pięknie, tylko, że to nie Portugalczycy na remis grali w tych meczach. Very Happy Oni w każdym meczu chcieli wygrać.Very Happy Trafili się troszkę silniejsi od pozostałych miernot Węgrzy i wynik musieli gonić. Laughing

Ostatnio zmieniony przez master_of_flamaster dnia Śro 20:22, 22 Cze 2016, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 8331

spacer
Jak teraz myślę to zastanawiam się co byłoby lepsze dla Irlandii. Nie wygrają - odpadają. Wygrają - Francja w nagrodę. Laughing

stary

spacer
niezbyt wiele dzieje sie w tym meczu przelacze na mecz wlochow pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
Szwedzi w ataku na razie całkowicie uzależnieni od Zlatana. Wszystkie groźne akcje to jego zrywy.

stary

spacer
patrze na sklad wlochow i widze kilka zmian wlosi chyba z glowa juz w meczu z hiszpania pozdrawiam

stary

spacer
kibice irlandii zaczynaja spiewac swoja slynna piosenke pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
Kilka? Tylko 3 zostawili, Florenziego i środek obrony. Smile Kto bogatemu zabroni. Laughing