Pomógł: 6 razy
Skąd: z planety Saturn
spacer
Post Temat postu:
Nie podoba mi się to. Irlandczycy ustawili autobus, nasi walą tak naprawdę głową w mur. Strzałów oddali dużo, ale ile groźnych? Dwa. Do tego straszny chaos wkrada się w grę, kiedy trzeba bronić na własnej połowie. Za każdym razem kiedy Pazdan jest przy piłce, mam zawał.

Ciśnie się jeszcze jedno pytanie. CZY JEDNA DOBRA CENTRA TO NAPRAWDĘ TAK WIELE?!

Czuję bezbramkowy remis. Albo naszą porażkę, bo w drugiej połowie za bardzo się zaczną spieszyć.

Ostatnio zmieniony przez master_of_flamaster dnia Nie 17:48, 12 Cze 2016, w całości zmieniany 1 raz
stary

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 14925

Pomógł: 14 razy
Skąd: dortmund
spacer
remis do przerwy przeciwko druzynie ktora ma dosc mocne ograniczenia w mozliwosciach pilkarskich ale polska powinna tez nieraz wiecej zmian skrzydklwych robic bo wiekszosci atakuja oni prawa strona normalnie ten mecz powinno sie wygrac jezeli obrona polska nie strzeli jakiego babola pozdrawiam

Ch.A.F.

Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 753

Skąd: Sam już nie wiem
spacer
Po pierwszej połowie najlepsi Kapustka i Krychowiak.

'Gratulacje' dla Nawałki za brak sensownego lewego obrońcy w kadrze wobec kontuzji Rybusa. Oczy bolą jak Jędrzejczyk męczy się przy dośrodkowaniach, a tych sytuacji no porządne dośrodkowanie troche było, ale albo zepsute z lewej, albo za późne po przekładaniu na prawą.

Ch.A.F. napisał:

I tak lepsze to niż centry z prawej. Jędrzejczyk miał 2-3 dobre. Kuba wszystko przeciąga albo niedociąga po ziemi.

Kompletnie nie rozumiem czemu nasi nie próbują wykorzystać gry rywali na Lewandowskiego. Przy wybijaniu piłki do przodu - wszyscy obrońcy przy Robercie. Przy centrach - wszyscy przy Robercie. Przy wyprowadzaniu akcji - wszyscy przy Robercie. A nasi wciąż i tak uparcie na tego Roberta grają. Jakby nikogo innego z przodu nie było.

Lewandowski robi naprawdę dobrą robotę na boisku. Sęk w tym, że aby coś z tego było, trzeba przestać do niego grać. Mam nadzieję, że w przerwie na tym się Nawałka skupi.

Posty: 8331

spacer
NARESZCIE!

Posty: 8331

spacer
No i się zaczyna. Postanowili bronić wyniku. Bo zawsze tak dobrze nam to szło.

stary

spacer
bron boze nie bronic tylko druga bramke temu zespolowi strzelic pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
Próbuję sobie przypomniec mecz Nawałki kiedy po strzeleniu bramki szliśmy za ciosem. Nie potrafię.

stary

spacer
dobrze ze szczesny wyszedl oj polska dlaczego oddajecie inicjatywe i to przeciwnikowi ktory pod zgledem pilkarskim jest narazie najslabszy pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
Nasi puchną. Jak nie strzelimy drugiej, nie wygramy tego.

Posty: 8331

spacer
Jodłowiec? Powinien Zieliński za Mączyńskiego wejść. Nawałka chce bronić wyniku. To źle się skończy.

Posty: 8331

spacer
Grosicki za Kubę. Laughing Dziękuję, dobranoc. Laughing

stary

spacer
dobrze ze irlandczyk nie umial pilke skontrolowac oj chlopcy czy wy naprawde prosicie sie o remis pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
Peszko do zmiany się szykuje... Dramat...

spacer
Wygraliśmy mimo "genialnych" zmian. Jodłowiec stoi, kiedy rywal nabiega. Grosicki w ostatnich sekundach pokazał kunszt. Peszko na szczęście nie dotknął piłki.

Nie wiem jakie były założenia na ten mecz, ale z zażenowaniem oglądałem jak po strzelonej bramce nasi stanęli i ograniczyli się do przeszkadzania rywalowi. Tak to można grać z Niemcami.

Ch.A.F.

Posty: 753

spacer
Co za brzydkie zwycięstwo, no ale może być i takie.

stary

spacer
tylko niech mi ktos wytlumaczy jak mozna oddac inicjatywe druzynie od ktorej sie normalnie jest pilkarsko silniejszy pod koniec widac te zderzenie szczesny z piszczkiem ze jednak napiecie nerwowe u nich bylo a tak pomimo krytyki to jest pierwsze zwyciestwo poski w mistrzostwach europy a wiec zwyciestwo historyczne pozdrawiam

stary

spacer
kapustka bardzo mi sie podobal rozdzielal pilki i chcial tez czesto pilke miec szkoda tylko ze dostal zolta kartke krychowiak ze swoim strzalem mogl druga bramke strzelic brakowalo nie wiele ale obrona pokazala w drugiej polowie ze mozna u nich zawsze sie jakiegos babola spodziewac moze te zwyciestwo da im tez wiecej wiary w siebie pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
stary napisał:
Tak jak pisałem. Próbuję sobie przypomnieć mecz z eliminacji, gdzie nasi szli za ciosem i nie cofali się po bramce. I nie potrafię. Nawałka z niewiadomych przyczyn zawsze broni wyniku po strzeleniu bramki. Z Irlandią skończyło się to remisem.

Posty: 8331

spacer
Gary Lineker:
Sense we'll see a lot of Kapustka in the coming years. Deliciously talented 19 year old.

Ciężko się nie zgodzić. Moim zdaniem Grosicki out, Kapustka do podstawowego składu.

A, dodam dla niektórych osób jedną rzecz. Lineker napisał to na twitterze, żaden Polak go o to nie pytał, żaden nie prosił.

stary

spacer
master jezeli przeciwnik jest pilkarsko naprawde silny to mozna tez i zrozumiec ze druzyna sie cofa i chce bronic wyniku lub gra na kontry ale druzyny z irlandii do takich druzyn nie naleza pozdrawiam

Ch.A.F.

Posty: 753

spacer
Troszkę ochłonąłem to może pokuszę się o swoje oceny

Szczęsny - bez zarzutu, strzałów na szczęście bronić nie musiał, wszystkie wyjścia do dośrodkowań udane, nawet jeżeli trzeba było przy okazji znokautować kolegę z drużyny

Piszczek - pierwsza połowa bardzo dobra, powinien ją zakończyć z asystą, ale niestety Milik nie podołał; w drugiej połowie trochę słabszy, zarówno w defensywie jak i ofensywie, mimo wszystko pewny punkt w zespole
Glik - po staremu, o nic nie można się przyczepić
Pazdan - posłużę się cytatem: "Za każdym razem kiedy Pazdan jest przy piłce, mam zawał."
Jędrzejczyk - brak lewej nogi bardzo przeskadzał mu w grze ofensywnej, w defensywie też wyglądało to momentami niepewnie

Błaszczykowski - mocno przecęitny w pierwszej połowie, w drugiej zaliczył kluczową asystę, fajnie wyglądała jego współpraca z Piszczkiem, trochę jak za dawnych dobrych czasów, ogólnie nie był tak efektowny jak Kapustka, ale za to dużo efektywniejszy
Mączyński - słabiutko, na szczęście niczego nam nie popsuł, a to już coś
Krychowiak - gdyby nie te dwie groźne straty w drugiej połowie to bym dał 10/10; mimo to jeden z najlepszych naszych graczy, bardzo duży spokój przy rozprowadzaniu akcji, dużo ładnych dokładnych przerzutów, no i ten strzał z końcówki, wieka szkoda, że to nie wpadło
Kapustka - fajnie to wyglądało, jeden ze zwycięzców tego zgrupowania, może momentami zbyt chaotyczny, ale wróżę mu dobrą przyszłość

Milik - oj kilka razy zabrakło chłodnej głowy, i pewnie gdyby w jego miejscu był Lewy, to nie musieli byśmy drżeć do ostatnich sekund o wynik, no ale jednak raz trafił i zapewnił nam wygraną, więc wybaczamy wcześniejsze błędy
Lewandowki - dzisiaj zagrał raczej jako rozgrywający, świetna gra ciałem, bardzo duży spokój w sytuacjach 'stresujących', mało strat, jak na kapitana przystało zagrał w stu procentach dla zespołu