Serie A zostanie zlikwidowana za korupcję i od przyszłego sezonu najwyższa klasą rozgrywkową we Włoszech będzie Serie B :D

Pomógł: 14 razy
Skąd: dortmund
spacer
Post Temat postu:

w pojedynku napoli z florencja pojawil sie w 52 minucie na murawie wszolek wolski spedzil caly mecz na lawce rezerwowej niestety jest to dosc smutna rzeczywistosc ze polskie pilkarze po za granicami polskie wiekszosci swojej kariery sa goscmi lawki rezerwowej pozdrawiam

stary

spacer
oj przepraszam florencja grala z sampdoria pomylilo mi sie pozdrawiam

stary

spacer

ciekawy jestem jezeli ten nowy trener naprawde przyjdzie czy zmieni sie sytuacja polskich pilkarzy czy nadal beda tylko rezerwowi w ostatnim meczu wszolek dostal dosc pozytywne oceny pozdrawiam

stary

spacer

40 lat i nadal grac na obronie chyle czolo panie zanetti i zycze powodzenia w gonieniu rekordu pozdrawiam

stary

spacer

jedyne pozytywne co moge wyczytac ze nabrales troche muskulow i uczysz sie jezyka i powinnes szybko decyzje podjac taka zebys gral co weekend nawet jak by to byla serie b ale zebys gral pozdrawiam

stary

spacer

bardzo bramkostrzelny mecz byl we florencji padlo 7 bramek "cudowne polskie dziecko " wolski siedzial 90 minut na lawce wogule we wloszech w tej kolejce tylko kamil glik gral przes caly mecz pozdrawiam

stary

spacer

w pucharze wloch caly mecz zaliczyl wszolek i dotego jedna asyste oby w nastepnym meczu ligowym tez zagral a nie znowu powrucil na laweczke pozdrawiam

stary

spacer

we wloszech w dosc ciekawym pojedynku roma pokonala u siebie florencje 2 do 1 z polskiego punktu widzenia mozna ironicznie stwierdzic ze skorupski razem z wolskim mialy przes caly mecz duzo czasu porozmawiac o dobrych latach w polskiej ekstraklasie gdzie oni byli jeszcze zawodnikami wyjscowymi pozdrawiam

stary

spacer

kamil glik strzelil decydujaca bramke dla torina brawo pozdrawiam

stary

spacer

jest cos pozytywnego z polskiego punktu widzenia na ostanie 4 minuty spotkania pojawil sie na murawie wszolek pozdrawiam

stary

spacer

35 letni miro klose ma powrucic po kontuzji do skladu lazio jak sie patrzy na karte pilkarksa we wloszech to poludnie wlochow pilkarsko jest dosc biedne do porownana polnocnych wloch pozdrawiam

stary

spacer

we wloskiej serie a to sampdoria wygrala na wyjezdzie jeden do zera wszolek siedzial caly mecz na lawce patrzac na publicznosc to polska ekstraklasa wcale nie musi sie pod tym zgledem wstydzic bo 7 tysiecy to na taki kraj jak wlochy bardzo mizernie pozdrawiam

stary

spacer

w meczu milan przeciwko roma doszlo ze strony kobicow romy do wyzwiskow rasistowskich w kierunku balotelli klub ze stolicy wloskiej dostal 50 tysiecy euro kary i musi w nastepnym domowym meczu oba zakrety stadionu dla kibicow zamknac widocznie czesciowe zamykanie stadionow wlosi od pzpnu odpatrzyli pozdrawiam

Palm Street

Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1799

spacer
Wolski ma podobno zaklepane wypożyczenie do Bolonii. Wątpię by był w stanie wygryźć Diamantiego (reprezentant Włoch) czy Kone (reprezentant Grecji) z pierwszego składu, ale powinien być ich pierwszym zmiennikiem.

Wolałbym by został wypożyczony nawet do Serie B, bo on potrzebuje nabrania pewności, a tej może jedynie nabyć poprzez minuty gry. Fiorentinie też powinno na tym zależeć, bo wątpię by wiązali przyszłość z Rafałem, a chłopak na wartości siedząc na ławie nie zyskuje. Raczej się skończy na transferze definitywnym najpóźniej po sezonie 14/15. W zależności od tego kiedy i jak się wypromuje. Szansy w Violi już na 99% nie dostanie.

Ostatnio zmieniony przez Palm Street dnia Czw 14:07, 19 Gru 2013, w całości zmieniany 1 raz
stary

spacer
wogule to wlochy dla wiekszosc polskich pilkarzy znaczy laweczka stawia sie pytanie czy te pilkarze polskie nie potrafia tam ocenic swoje mozliwosci w klubie ze tak czesto ida do klubow ze prawie nic nie graja nawet jak teraz by wolskiego wypozyczyly a wyladuje na rezerwie to te wypozyczenie nie ma zbyt wiele sensu to jak palm juz napisales lepiej lige nizej i grac bo tak dluga przerwe jak ma wolski to jak smierc dla pilkarza pozdrawiam

stary

spacer
to samo dotyczy w niemczech milika w leverkusen mial za mocna konkurencje a teraz w augsburg tez za wiele nie zagral a te minuty co gral to ani trenera ani kibicow swoja gra nie przekonal no ale dostaje narazie w augsburg swoje 20 minut gry tylko jak juz kiedys pisalem ten chlopak ma tylko jedna noge i jest narazie dla obroncow latwo do rozszyfrowania miejmy nadzieje ze zrobi on pilkarsko jakis skok do przodu pozdrawiam

Livorno - Udinese 1:2 (1:1)

we wloskiej serie a z polskiego punktu widzenia wszolek pojawil sie na murawie w 62 minucie i wolski w 89 minucie brakuje jeszcze mecz derbow milanu pozdrawiam

stary

spacer
zapomnialem napisac ze kamil glik gral caly mecz starosc to nie radosc pozdrawiam

stary

spacer

we wczorajszych derbach mediolanu inter pokonal ac jeden do zera bramka padla w 86 minucie pozdrawiam

stary

spacer

w meczu lazio przeciwko inter zwyciezka bramke strzelil miro klose chlopak skonczy w czerwcu 36 lat i nadal jest w dosc dobrej formie jezeli go kontuzje omina to byc moze uda mu sie na mundialu w brazylji strzelic chodz jedna bramke ja bym mu tego bardzo zyczyl sledze jego kariere od poczatku i co mi sie podoba chlopak po prostu zyje dla tego sportu i udowadnia ze mozna i w awansowanym wieku jeszcze grac na dobrym poziomie pozdrawiam

Palm Street

Posty: 1799

spacer
No faktycznie Niemcom troszkę brakuje klasycznej 9 po rezygnacji z gry w kadrze Kiesslinga oraz wobec kontuzji Mario Gomeza. Przed Klose otwiera się duża szansa jednak trzeba pamiętać, że on też ma już multum problemów zdrowotnych i w tym sezonie pauzował łącznie przez jakieś 2 miesiące. Gomez jak wróci do formy to na pewno będzie w hierarchii wyżej.

A czemu w takim wieku Klose jest dalej skuteczny? Wolniej traci swoje walory, bo to zawodnik bazujący przede wszystkim na sprycie i inteligencji boiskowej. Tego też wymaga od napastników Serie A i tacy jak di Natale, Palacio czy wcześniej Inzaghi błyszczą lub błyszczeli w tych rozgrywkach grubo po 30 roku życia.

Ciekawi mnie czy ten ostatni nie stanie się przypadkiem od nowego sezonu szkoleniowcem Rossonerich.

Ostatnio zmieniony przez Palm Street dnia Śro 13:58, 08 Sty 2014, w całości zmieniany 1 raz
stary

spacer

ten wynik to dosc spora niespodzianka 19tolatek bernardi strzela 4 bramki przeciwko milanie i kibice tez przyszli na swoje koszty widzac az 7 bramek pozdrawiam

stary

spacer
trener milanu zostal zwolniony palm kto wie mize twoja prognoza z inzaghi sie spelnii pozyjemy zobaczymy pozdrawiam

stary

spacer
dzisiaj jakos we wloszech jest dzien zwolnien bo oprocz trenera milanu tez i trener z livorno stracil swoja prace pozdrawiam

stary

spacer

clarence seedorf byly pilkarz milanu zostanie trenerem milan czas pokaze czy bedzie on na tyle dobry jako trener na tyle on byl dobry jako pilkarz pozdrawiam

Palm Street

Posty: 1799

spacer
Jednak nie Inzaghi, a Seedorf. Cool Nie powiem miło będzie zobaczyć Clarence'a jako szkoleniowca głównych rywali.

Palm Street

Posty: 1799

spacer
Ciekawy transfer też we Włoszech. Zespół Fiorentiny na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu uzupełni Anderson z Man Utd. To oznacza najprawdopodobniej tyle, że Wolski doczeka się wypożyczenia w tym okienku i być może transferu definitywnego w kolejnym. Zobaczymy co załatwi mu Kucharski, który po zakończeniu sagi z Lewandowskim może zacząć kolejną.

Ostatnio zmieniony przez Palm Street dnia Sob 13:36, 18 Sty 2014, w całości zmieniany 1 raz
stary

spacer

dziwne te szczescie wszolka skoro pozniej w artykole stoi ze zostal zmieniony i niczym sie nie wyroznil no cuz przynajmniej troche sobie pogral w przeciwienstwie do salamona i skorupskiego a stara dama bije rekordy wloskiej ligii pozdrawiam

stary

spacer

seedorf wygral swoj debiut trenerski dla milanu bramke w tym meczu strzelil balotelli z rzutu karnego w 82 minucie pozdrawiam

stary

spacer

druzyna kamila glik wygrala na wyjezdzie 2 do 0 kamil gral cale spotkanie i otrzymal zolta kartke byla to dla niego 7 zolta kartka w tym sezonie pozytywne trzeba na jego temat napisac ze chlopak pojedynkow sie nie boi jezeli mu sie uda czesciej w tych pojedynkach trafic pilke niz nogi przeciwnika miozna byc z niego zadowolony bo jest on jeden z nie licznych polskich pilkarzy ktore graja we wloszech w podstawowym skladzie pozdrawiam