rts nie zawsze mozna tylko wygrywac pozdrawiam

RTS

Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 6271

spacer
Masz rację, nie zmienia to jednak postaci rzeczy, że faworytem tego spotkania byli gospodarze. Smile

stary

spacer
paok saloniki dostal kare od uefa 150 tys euro i 3 mecze u siebie w pucharze europy bez udzialu publicznosci pozdrawiam

stary

spacer
4 niemieckie zespoly wczoraj grali 3 zwyciestwa i jeden remis bundesliga sie dosc dobrze spisuje w tych pucharach pozdrawiam

SSC Napoli - Viktoria Pilzno.
z niemieckiego widzenia mecz gladbach przeciwko lazio bedzie ciekawy tez leverkusen przeciwko benfica bedzie interesujacy moze zagra milik czas pokaze pozdrawiam

stary

spacer
palm pytales sie czy bönisch moze grac w pucharze europejskim wyglada na to ze moze wedlug kickera bedzie on w jedenastce jezeli trener nie dokona jakies zmiany pozdrawiam

stary

spacer
w moskwie hannover gra z druzyna guus hidink machaczalka mysle ze te spotkanie moze byc ciekawe ja niestety mam w tym tygodniu popoludniowa szichte i nic nie zobacze pozdrawiam

stary

spacer
oj przepraszam widze ze zly link wkleilem teraz jest link o meczu w moskwie pozdrawiam

stary

spacer
w tym meczu bylo wszystko to serce kibica tak kocha 6 bramek 3 rzuty karne jedna zoltoczerwona kartka piekne pojedynki i duzo napiecia pozdrawiam

stary

spacer
w<ysoka porazka neapolu u siebie z druzyna czeska mozna napewno do duzych niespodzianek zaliczyc pozdrawiam

stary

spacer
leverkusen u siebie przegralo z benfica z polskiego punktu widzenia milik dostal 20 minut do gry i sebastiana wpuszczono dopiero w 82 minucie pozdrawiam

stary

spacer
ruska pilka klubowa jest co raz lepsza napewno nie jest latwo wygrac w madrycie dotego grajac przes cala druga polowe w dziesiatke respekt pozdrawiam

SSC Napoli 3:0 (0:1) Viktoria Pilzno

weszlem dzis na polski onet zeby cos o niespodziance przeczytac z meczu napoli z victoria pilzno niestety nie ma zadnego opisu na temat tego meczu przynajmniej ja nic nie znalazlem jedynie co stoi to wyniki ktore skopiowalem i nawet tam stoi dziwny wynik czesi ktore prowadzily do przerwy jeden do zera w koncowym wyniku przegrali z napoli 3 do 0 mozna taka fachowosc tylko bez komentarza zostawic pozdrawiam

Palm Street

Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1799

spacer
Oglądałem 2 połowę meczu Leverkusen i są dwie rzeczy, które mnie zaskoczyły.

Pierwsza to taka, że Milik dostał 20 minut. Bardzo dobrze ruszał się bez piłki, ale koledzy go nie widzieli. A jak już go zobaczyli i miał okazję oddać strzał będąc w dobrej pozycji to w paradę wszedł mu irytujący Sidney Sam i zakończyło się na słusznie odgwizdanym komicznym spalonym Rolling Eyes Jak na tą chwilę Leverkusen jest zbyt przeciętnym zespołem dla Arka. Dużo lepiej sprawdziłby się w dużo słabszym lub lepszym zespole. Atak Leverkusen jest skoncentrowany wokół konkretnych twarzy i ciężko się wkomponować w to Milikowi na tą chwilę.

Drugą niespodzianką jest to, że Boenisch wszedł na boisko i... nie zmienił tragicznego Kadleca (który dopiero co dochodzi po kontuzji) tylko jakiegoś innego typka, którego nazwisko zapomniałem i... zagrał na prawej obronie. Nie pamietam jakiego wzrostu był ten koleś, który zszedł, bo nie wykluczam, że przy niekorzystnym wyniku trenerzy ściągneli jednego z niższych graczy żeby zmienił go jeden z wyższych czyli Sebastian. A na prawej obronie pojawił się jako zapchajdziura.

Ale to że Kadlec zagrał 90 minut pewnie świadczy o tym co przepowiadał niedawno Master.

Palm Street

Posty: 1799

spacer
Rewanż Cluj - Inter posędziuje Polak, a konkretnie Paweł Gil. Smile Fajnie, znowu polski akcent w meczu przeciw Rumunom (wcześniej graliśmy z Vaslui z Celebanem w składzie)

Palm Street

Posty: 1799

spacer
Nie chciałbym być kibicem Sparty Praga. Eden Hazard po wejściu na boisko w końcówce w doliczonym czasie gry indywidualną akcją i pięknym strzałem przełamał niemoc Chelsea nie dopuszczając tym samym do dogrywki, która się szykowała na Stamford Bridge. Dał awans niebieskim choć trzeba obiektywnie przyznać, że Chelsea zagrała dziś tragicznie i na przestrzeni dwumeczu nie była chyba drużyną lepszą.

Moim zdaniem największym problemem Chelsea w grze przeciwko takim drużynom jest to, że nie mają zbyt wysokich piłkarzy ofensywnych. Dlatego jeśli drużyna typu Sparta Praga jest dobrze poustawiana to The Blues męczą się na okrągło. Widziałem całkiem niedawno końcówkę pierwszego meczu pucharowego z Brentford i tam to było widać jak na dłoni.

Gdybym ja był menedżerem Londyńczyków to porządkowanie w ataku zacząłbym od sprzedaży Torresa i przede wszystkim Juana Maty.

stary

spacer
3 niemieckie kluby sie wczoraj pozegnaly przeszedl jako jedyny tylko stuttgart ktory teraz trafi na lazio milik dostal wczoraj swoja szanse i asystowal przy bramce leverkusen gladbach dosc gladko przegralo pomimo dopingu 10 tysiacznego kibicow ktore do rzymu pojechali hannover w koncowce odpadl z ruskimi ktore w 97 minucie wyrownali zaczal mocno snieg padac i sedzia przerwal mecz zeby odsniezyc linie na boisku hannover zucil wszystko do przodu i ruskie to do remisu wykorzystali pozdrawiam

stary

spacer
chlopak ktory dla ruskich strzelil bramke ma 203 cm zwrostu pod koniec tez i sobiech zagral druga bramka wisiala ale nie padla dla hannoveru chodz tez i druzyna ruskich patrzac na caly mecz swoje okazje miala i je tez nie wykorzystala pozdrawiam

stary

spacer
gladbach w meczu z lazio dopingowalo 10 tysiecy wlasnych kibicow szkoda tylko ze trzech kibicow zostalo rannych przes zganie nozami na szczescie wszystkie opuscili szpital pozdrawiam

Anży Machaczkała 0:0 Newcastle United

w lidze europy przygoda jedynej niemieckiej druzyny zaczyna dobiegac konca stuttgart przegral przed wlasna publicznoscia z lazio 0 do 2 wlosi chyba po mönchengladbach wyeliminuja druga niemiecka druzyne dosc wysoko tottenham pokonal inter i steaua tez mila niespodzianke zrobila pozdrawiam

Palm Street

Posty: 1799

spacer
Ja oglądałem częściowo Newcastle, Chelsea i Tottenham z Interem.

Wszystkie mecze były wyjątkowo słabe. Jednak spośród tych słabych spotkań szczególnie negatywnie wyróżniła się drużyna Interu. Jednak nic dziwnego, kiedy się wychodzi na boisko bez Palacio i Guarina, a potem wpuszcza na nie Jonathana, który jest chodzącą żenadą. Nic dziwnego skoro mamy trenera, który na polskich forach Interu dostał przezwisko Wuefista. Laughing Nic dziwnego skoro to klub, który sprzedaje swoje najlepsze gwiazdy za kilka milionów euro, po to, żeby kupować jakieś eksperymenty z Ameryki Południowej lub Bałkanów za kilkanaście, a potem mówi, że nie ma pieniędzy żeby podpisać zawodnika za darmo. Nic dziwnego skoro najlepszym zawodnikiem klubu jest bramkarz. Gdyby nie Handanović dostalibyśmy od Tottenhamu jakieś 8:0. Nic dziwnego, skoro przez pierwsze 30 minut ta drużyna w ogóle nie biega, zwłaszcza w obronie. Za rozegranie bierze się Cuchu Cambiasso, na którego łysy łeb nie mogę już patrzeć, który jest mistrzem podania 5 metrów za plecy. W kryciu przy trzeciej bramce też odwalił taki kabaret, że nawet trampkarz by się wstydził takiego zachowania. Alvaro Pereira to też zasługuje na kilka słów krytyki, bo człowiek nie wie co robi na boisku. Wie jedynie, że ma biegać, ale już zrozumienie w którą strone bywa bardzo problematyczne.

Jedyni wartościowi zawodnicy z pierwszego składu to Juan Jesus, Ranocchia, Handanovic, Guarin i Palacio. Reszta nadaje się najwyżej do średniaka polskiej ligi.

Dobra, a żeby nie było, że tylko o Interze, to trzeba wyróżnić na pewno za wczoraj Łukasza Szukałę. Świetnie walczył o głowy z Luizem, Terrym czy Torresem. W ostatnim meczu ligowym ponoć też zagrał bardzo dobrze, więc może znowu wskoczy na dobre do pierwszego składu. Smile A jeśli tak to można go powoływać na rezerwę do kadry spokojnie. Jego warunki fizyczne piechotą nie chodzą.

stary

spacer
widocznie inter nie traktuje ten puchar na zbyt powaznie pozdrawiam

stary

spacer
do przerwy spurs przegrywa u siebie z basyl 1 do 2 mysle ze bedzie jeszcze ciekawa druga polowa pozdrawiam

stary

spacer
jeszcze 18 minut do gry narazie remis mecz mi sie podoba oba zespoly graja na zwyciestwo szwajcarze pokazuja nawet dla mnie technicznie lepsza pilke pozdrawiam

Palm Street

Posty: 1799

spacer
Nie oglądam meczu, ale strzelić 2 bramki Żydkom na White Hart Lane to nie lada osiągnięcie. Czyżby Basel miało być na dobre katem angielskich drużyn? Rok temu to po meczu z nimi Manchester United przeżył największą porażkę w LM od lat.

Reszta wyników nie dziwi na razie. Chelsea wygrywa 3:1 na tą porę - brawo. Wiadomo było, że Benitez skupi się na tych rozgrywkach, w których może wygrać jakiś puchar, a oszczędzał się będzie na lidze. Większy prestiż dla niego. Jednak w Rosji role prawdopodobnie się odwrócą i wynik dwumeczu będzie wyrównany.

Benfica z Newcastle 3:1 na Stadionie Światła to też nie niespodzianka, ale to samo - spodziewam się, że w rewanżu na St James Park wynik będzie dużo bardziej wyrównany, aczkolwiek faworytem dwumeczu są Portugalczycy i sądzę, że Sroki swoją przygodę zakończą właśnie na ćwierćfinale.

W ostatnim dwumeczu Fenerbahce - Lazio póki co bez bramek. To chyba zła wiadomość dla Turków, którzy grają zdecydowanie lepiej u siebie niż wyjazdy w tym sezonie. Lazio za to wygrało w tym sezonie w lidze 15 meczów na 30 kolejek z czego odniosło 11 zwycięstw na swoim stadionie także w rewanżu na Olimpico to oni chyba będą faworytem przy takim wyniku.

Ostatnio zmieniony przez Palm Street dnia Czw 21:43, 04 Kwi 2013, w całości zmieniany 1 raz
stary

spacer
mecz sie zakonczyl remisem byl wart obejzenia dla mnie szwajcarzy byli troche lepsza druzyna turki w koncowce strzelili wlochom dwie bramki i wygrali z lazio 2 do 0 benfica pokonala newcastle i chelsea kasan 3 do 1 mysle ze beda ciekawe mecze rewanzowe pozdrawiam

stary

spacer
jakos nie zbyt ciekawie poszlo angielskim klubom tylko chelsea weszla do polfinalu newcastle i tottenham sie pozegnali jakos w tym sezonie ta angielska liga ktora jest lub ma byc najlepsza liga ma jakos mocna ckawke w tym roku basel benfica i fenerbahce sa te inne kluby ktore zawitali do pol finalu pozdrawiam

Palm Street

Posty: 1799

spacer
No i Chelsea z tytułem, choć za dużo napisać nie mogę - meczu jeszcze nie widziałem, pewnie dopiero w weekend to nadrobię. Szczerze to jeszcze nawet nie sprawdziłem wyniku, tylko widziałem nagłówek, że Chelsea wygrała Very Happy Z jednej strony się cieszę, bo u mnie w domu jeśli chodzi o londyńskie kluby to kciuki się trzyma właśnie za niebieskich, ale z drugiej strony jestem wkurzony, że Benitez, który jest frajerem nad frajerami zdobywa puchar. Trafiło się ślepej kurze ziarno.

Już sprawdziłem wynik. Laughing 2:1 dla Chelsea z golem Ivanovicia w ostatniej minucie - będzie co oglądać w powtórce Smile

master_of_flamaster

Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 8331

Skąd: z planety Saturn
spacer
Powol mam dość tych ich goli w końcówkach...

Cóż, jest dodatkowa motywacja na LM. Pokazać CFC w Superpucharze, gdzie ich miejsce.

Ostatnio zmieniony przez master_of_flamaster dnia Śro 22:59, 15 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Palm Street

Posty: 1799

spacer
Ja też chętnie zobaczę jak najlepszy w historii zwycięzca LM gra z najsłabszym zdobywcą tego trofeum. Laughing Ja jak mówiłem czekam na rewanż z Bayernem. Master, a wtedy módl się o łatwe zwycięstwo, bo na temat Chelsea przez ostatni rok waliłeś tu teorie w stylu endriu na temat Bayernu Razz

Taki pojedynek pomiędzy Mourinho, a Guardiolą na otwarcie sezonu to by było coś.

Ostatnio zmieniony przez Palm Street dnia Czw 07:15, 16 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz