Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 68

Skąd: Królewski Kraków
spacer
DZISIAJ Arsenal-ManU. Oj będzie sie działo, eheheheh. Lubię te mecze, zawsze sa jakieś ostre spięcia, ale szkoda że nie ma juz Vieiry i Roya Keanea (nie wiem jak sie "go" pisze Very Happy )
Oni byli gwarantami "meskiej" gry. A tak wogóle to chciałbym aby Arsenal rozjechał ManU. Nie przepadam za sir Fergusonem i jego gromadką Twisted Evil
pozdro

Masahiko

Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 5414

Skąd: Nowy Sącz
spacer
Tylko Man. UTD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Seba

Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 151

spacer
no walsnie na wyspach licza sie tylko 2 druzyny =) ManU & Celtic... FORZA MANU Ronaldo mysle ze piznie cos Razz

Posty: 1671

spacer
No ja też mimo wszystko za Manchesterem Very Happy nie wiem czemu, ale za Arsenalem nie przepadam, szczególnie Wenger jakoś mnie "odstrasza" Very Happy Jedyną osobą, którą tam lubie jest Henry Wink Bo Francuz Very Happy

spacer
a ja tam ani Arsenalu ani ManU nie lubie zbytnio, tak wiec bez wiekszych emocji... ale jesli juz to chyba Manchester wole, tak bez glebszych przyczyn Very Happy

Christof

Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 977

Skąd: Króleskie Miasto Kraków
spacer
I w ligowym klasyku padł bezbramkowy remis... Mimo to mecz był ciekawy. W naszej lidze mecze na 0-0 zazwyczaj są nudne jak flaki z olejem...

spacer
ARSENAL rozgromil Middlesbrough 7:0 to jest wynik! Mistrz Henry strzelil hattricha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moj LIVERPOOL skromnie bo 1:0 wygral z Tottenham no ale w koncu wygral nie byle kim Smile no i co jeszcze warte zaznaczenia w tej kolejce Premiership- to derby Manchesteru w ktorych to dosc nieoczekiwanie wygral Man. City pokonujac Czerwone diabły 3:1 !!!!!!!!!!!!!!! sensacja?? Cool

Posty: 1671

spacer
Ja wlasnie mialam pisac o Arsenalu ale widze Charlie mnie uprzedzil Razz no coz, kto pierwszy ten lepszy Very Happy

A w barwach Portsmouth zadebiutował Olisadebe Very Happy grał 30 minut i.. "niczym szczegolnym sie nie wyroznił" hm.. brzmi jakos znajomo Razz az chce mi sie powiedziec "pierwsze koty za ploty" Very HappyVery Happy Oby w przyszlosci bylo lepiej Smile

Teraz byle do jutra i mecz WBA z miejmy nadzieje Kuszczakiem w bramce Wink

charlie2006

Posty: 380

spacer

no oby mc zaczal grac dobrze bo narazie to od dluszszego czasu mozna o nim mowic ze "niczym szczegolnym sie nie wyroznił" ale moze w Angli bedzie gral lepiej! oby.......

A jesli chodzi o Tomka to raczej powinien zagrac bo jest w dobrej formie!
Cool

michael.ovi

Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 950

Skąd: Sandomierz
spacer
A te "koty" to żywe? Smile Nie no ja się nie śmieje... ale skojarzenia są...
A Arsenal, no nieźle Wink Mam nadzieję, że z Realem wygrają w LM Very Happy ( bo z nimi grają, nie? Laughing )

Posty: 1671

spacer
Buehheheh Very Happy dajcie juz spokoj z tymi kotami Very Happy tak mi sie powiedzialo Razz

A co do Realu i Arsenalu Very Happy Ja tez mam taka nadzieje, że wygra Arsenal Very Happy

spacer
Ta kolejka interesowała mnie ze względu na jeden mecz... I mój kochany Tottenham przegrałSad.

Pucek

Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 1121

spacer
Derby Machesteru, co za walka! Pod koniec wrzalo po obu stronach, sędzia nie dawal sobie rady, jedna iskierka wiecej i by sie pobili na boisku. A mecz? Rewelka, po prostu klasyk, piękne bramki, szczegolnie Van Nisterloya (caly VN), ale przytomnie się zachował także Vassel, ktory jednak w przekroju meczu wypadl blado. Piękna bramka Fowlera. Własciwie to wygladalo to na jakies tenisowe uderzenie. Chcialbym takich emocji i takiej walki bez zadnych skrupułów w polskiej lidze.

sidney46

Posty: 1314

spacer
Mi coraz bardziej imponuje Benitez chociaż kibicuję Manchesterowi City, tak poukładać przeciętnych piłkarzy jak Riise, Finnan. Zastąpić Hammana Sissoko - majstersztyk. No i Reina poza Boltonem i Tottenhamem (poprzedni mecz) broni to co ma obronić.
Jedyne co mnie dziwi to występy w pierwszym składzie Liverpoolu Morientesa typowo hiszpańska solidarność. Nie dziwię się Cisse

Masahiko

Posty: 5414

spacer
michael.ovi napisał:

Napewno nieżywe, bo jak żywym rzucic za płot?.......

master_of_flamaster

Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 8331

Skąd: z planety Saturn
spacer
Masahiko napisał:

Oj, coś czuję, że martwe koty już na zawsze wejda w tradycję tego forum Very Happy Coś jak fotki i bilard Very Happy
A teraz do tematu Very Happy

sidney46

Posty: 1314

spacer
Oglądałem wczoraj Kuszczaka w akcji i taka myśl mnie przeszła gdzie był Kazimierski kiedy sprawdzano bramkarzy do reprezentacji. Jedyny wyznacznik jaki obowiązuje obecnie to szkoła Dowchania i legendy o masowej produkcji super bramkarzy w Szamotułach.
Gość wydaje się być naprawdę lepszy od Boruca i Dudka. Jak to miło popatrzeć na Kirklanda grzejącego ławę ( a chłopak zdrowy jest i nic go nie boli)

Bic

Posty: 245

spacer
Dla mnie Kuszczak jest teraz numer dwa wśród polskich bramkarzy. Boruc powinien czuć jednak na sobie oddech Tomka, który broni dostępu do bramki jak najcenniejszego skarbu. To byłoby nieporozumienie gdyby Janas nie dał mu conajmniej 45 minut w meczu z USA.

Christof

Posty: 977

spacer
W najbliższej kolejce superciekawy mecz w Premiership: Man Utd - Liverpool. Jak myślicie, jaki będzie wynik ??

Bic

Posty: 245

spacer
Bramkarz West Bromwich Albion wpuścił trzy gole
Zespół z Albion przegrał po dogrywce 2:3 (2:2, 0:2) z liderem Championship Reading. WBA po dwóch golach Chaplowa już do przerwy prowadziło 2:0. Jednak po zmianie stron klasę pokazał Leroy Lita, który jeszcze regulaminowym czasie gry doprowadził do wyrównania, a w trzeciej minucie dogrywki przesądził o wygranej Reading.

Christof napisał:

Sądzę, że skończy na się na skromnej wygranej Liverpoolu...

spacer
ManU ma to do siebie, ze moze mu cos nagle odwalic... hehe, ale generalnie to Liverpool powinien sobie poradzic, 1:0 moze byc, choc tak osobiscie z kilku powodow to fajnie by bylo, jakby miazdzaca przewaga wygral Manchester Very Happy