Pomógł: 14 razy
Skąd: dortmund
spacer
Post Temat postu:
mila niespodzianka w drugim niedzielnym meczu rb leipzig przegralo u siebie z hertha berlin 2 do 3 hertha od 7mej minuty grala w 10ke teraz jest przerwa w bundeslidze i runda rewanzowa zaczyna sie 12 stycznia pozdrawiam

stary

spacer
w niemczech "plotki" mowia ze w nastepnych dniach bayern kupi gracza z hoffenheim sandro wagnera za okolo 12 milionow euro a wiec poczekamy na ile te plotki w rzeczywistosci sie jako prawdziwe okaza pozdrawiam

stary

spacer

borussia obchodzi dzisiaj swoje 108 urodziny ponad 48 lat ja im kibicuje od roku 1969 jak przyjechalem do niemiec jak by sie jutro borussii udalo wygrac pucharowy mecz w bayernie bylby to napewno ladny prezent urodzinowy no ale bayern ma napewno inne zdanie w tym punkcie wszystkiego najlepszego od starego pozdrawiam

stary

spacer
w pierwszych dwoch pucharowych meczach mainz pokonal stuttgart 3 do 1 i wszedl do cwiercfinalu i trzecioligowiec paderborn pokonal drugoligowca ingolstadt 1 do 0 i tez jest w cwiercfinale pozdrawiam

stary

spacer
schalke pokonalo köln 1 do 0 i jest w cwiercfinale mecz nürnberg przeciwko wolfsburg zakonczyl sie bezbramkowym remisem i wszedl w dogrywke pozdrawiam

stary

spacer
wolfsburg wygral z nürnberg w dogrywce 2 do 0 i stoi w cwiercfinale pozdrawiam

stary

spacer

kicker wstawil kilka zdjec do ostatnich 7 pojedynkow pucharowych miedzy bayern i borussia jak nie byly to finaly to byly to przedfinalowe mecze ktore grano w bayernie bo tak los to wylosowal tez i dzis ten mecz bedzie w bayernie pozdrawiam

stary

spacer
bremen pokonalo freiburg 3 do 2 i weszlo do cwiercfinalu w pierwszej polowie dla freiburgu gral bartosz kapustka mial on 17 kontaktow z pilka w drugim meczu mönchengladbach przegralo u siebie z leverkusen 0 do 1 pozdrawiam

stary

spacer
bayern do przerwy prowadzi z borussia 2 do 0 i po szansach mogl jeszcze wyzej prowadzic borussia niestety oprucz jednej okazji nic nie pokazala i bedzie chyba tez bardzo ciezko ten wynik jeszcze zmienic pozdrawiam

stary

spacer
bayern pokonalo borussie 2 do 1 i weszlo do cwiercfinalu szkoda ze borussia tak pozno sie obudzila i pod koniec mogla nawet wyrownac ale mlodemu isakowi brakowalo centymetrow do szczescia ale patrzac na caly mecz trzeba przyznac ze zwyciestwo bayernu jest zasluzone pozdrawiam

stary

spacer
w innym meczu heidenheim przeciwko frankfurt zakonczylo sie bezbramkowo i weszlo w dogrywke pozdrawiam

stary

spacer
szkoda ze mlody isak wszedl dopiero w 88 minucie na murawe dobrze ze jest wreszcie przerwa bo moze po przerwie wruci piszczek lub reus bo borussia ich po prostu potrzebuje tez i aubameyang brakowal dzisiaj borussi pozdrawiam

stary

spacer
eintracht frankfurt wygralo w dogrywce na wyjezdzie w hoffenheim 2 do 1 i stoi w cwiercfinale pozdrawiam

stary

spacer

plotki o wagnerze ktore jeszcze 4 dni temu pisalem stali sie rzeczywistoscia i bayern ma nowego napastnika pozdrawiam

master_of_flamaster

Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 8331

Skąd: z planety Saturn
spacer
stary napisał:

Fantastyczna wiadomość. jak kończy się posiadanie jednego napastnika w składzie pokazała poprzednia edycja Ligi Mistrzów. Na dodatek Wagner jest bardzo mocno związany z Monachium (i Bayernem), co z pewnością jest dodatkowym atutem.

Jedno, co może martwić to ego Wagnera. Dobrze ujął to jeden z dziennikarzy (bodajże) Onetu: kupować Wagnera do roli rezerwowego napastnika to trochę jak kupować Kahna na ławkę.

Warto też dodać, że kontrakt z Bayernem przedłużył Coman. Jeszcze Kimmich, wykupić Jamesa i można spać spokojnie. Smile

Ostatnio zmieniony przez master_of_flamaster dnia Pią 23:38, 22 Gru 2017, w całości zmieniany 1 raz
stary

spacer
master w siwiecie "egoistow" pilkarskich gdzie kazdy chce grac trzeba miec czesto takie ego zreszta wagner pomimo ze takie ego ma w swojej karierze pilkarskiej dopiero w ostatnich dwoch latach jakos sie rozwinal byc moze dlatego ze na niemieckim rynku pilkarskim patrzac na rasowych napastnikow jest tez posucha dlatego tez löw go wzial do kadry niemieckiej robert gra juz swoj 8my sezon w niemczech i zna niemiecka mentalnosc jest on tez na tyle dobry ze nie musi sie wagnera "bac" jezeli robert pare meczow w rundzie rewanzowej odpocznie moze z tego kadra polska na mundialu profitowac bo chlopak potrzebuje czasami troche odpoczynku pozdrawiam

stary

spacer
patrzac na mlodych pilkarzy borussi to cieszy mnie to ze 18to letni obronca zagadou zagral 11 meczow w bundeslidze i nawet strzelil jedna bramke owszem w meczu przeciwko schalke gdzie chlopak zagral fatalnie i zrobil kilka bledow ktore doprowadzili tez do bramek dla schalke ale tylko z takich meczach gdzie sie robi takie bledy moze on sie uczyc na przyszlosc 18to letni napastnik isak zagral w bundeslidze dwa razy i ostatnio nawet pod koniec meczu pucharowego z bayernem wszedl na murawe i przy odrobinie szczescia mogl by nawet bramke strzelic mam nadzieje ze trener da mu czesciej ta szanse do gry no i najmlodszy 17to letni anglik jaden sancho tez mial dwa krotkie wystepy w bundeslidze oby tez i on dostal jeszcze czesciej ta mozliwosc do gry pozdrawiam

stary

spacer
lista zimowych transferow jest w niemczech otwarta ale patrzac na znane nazwiska tylko narazie 3 zawodniki zmienili kluby wagner poszedl do bayernu mario gomez powrocil do stuttgartu i terodde opuszcza stuttgart i przechodzi do köln pozdrawiam

stary

spacer

kicker podal tabele ile kibicow przychodzi na domowe mecze tych 18to bundesligowcow i podal tez ile bylo w ostatnim sezonie niektore kluby minimalnie maja mniej a sa tez kluby ktore minimalnie maja wiecej kibicow do poprzedniego sezonu pozdrawiam

stary

spacer
w dortmundzie krazy plotka ze west ham united jest zainteresowany wypozyczyc schuerrle no ten chlopak jest narazie w historii borussi najdrozszym rezerwista bo kosztowal 30 milionow euro i ani za czasow tuchela czy bosza nie gral lug gral bardzo sporadycznie moze dojdzie do tego wypozyczenia czas to pokaze pozdrawiam

stary

spacer
lukasz piszczek czuje sie coraz lepiej i ma on nadzieje ze powroci on za tydzien do skladu w meczu przeciwko wolfsburg pozdrawiam

stary

spacer
schalke wypozyczylo na pol roku chorwata pjaca z juventusu pozdrawiam

stary

spacer
borussia w sparingu pokonala drugoligowca fortune düsseldorf 2 do 0 bramki strzelili isak i kagawa pozdrawiam

stary

spacer
dzisiaj okolo o godziny 18tej bedzie puchar niemiec wylosowany kto z kim bedzie gral niestety obronca tego pucharu juz jest za burta pozdrawiam

stary

spacer
Frankfurt – Mainz

Leverkusen – Bremen

Paderborn – Bayern

Schalke – Wolfsburg

tak beda pojedynki w cwiercfinale o puchar niemiec wygladac bayern gra na wyjezdzie u trzecioligowca paderborn pozdrawiam

stary

spacer
jutro z meczem leverkusen przeciwko bayern rusza 18ta kolejka bundesligii robert lewandowski sie leczy i nie bedzie jutro gral w tym meczu pozdrawiam

stary

spacer
leverkusen do przerwy przegrywa z bayernem 0 do 1 bramke strzelil martinez pozdrawiam

stary

spacer
leverkusen przegralo z bayernem 1 do 3 pozdrawiam

stary

spacer
w popoludniowych meczach stuttgart pokonal herthe 1 do 0 augsburg pokonal hamburg 1 do 0 bremen zremisowal z hoffenheim 1 do 1 tym samym wynikiem skonczyl sie mecz frankfurt przeciwko freiburg kapustka gral w pierwszej polowie najwiecej goli padlo w hannoverze mainz prowadzilo juz 2 do 0 ale hannover ten mecz 3 do 2 wygral wszystkie gole dla hannoveru strzelil füllkrug pozdrawiam