Pensja: 3 648 zł/tydzień w tym premia 20%

Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: kiepski
Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: solidny

Mam go sprzedać, czy jeszcze zostawić? Przyznam szczerze, że moje finanse są w fatalnym stanie -1 793 588 zł (-1 772 131) zł. W dodatku w niedziele gram mecz na wyjeździe. Wypadałoby tego zawodnika sprzedać. Wystawić go? A jeśli tak, to jako bocznego obrońcę? No i za jaką cenę wywoławczą?

master_of_flamaster

Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 8331

Skąd: z planety Saturn
spacer
SpDaj wywoławczą 4 tysjak mój znajomy Razz Podobnego sprzedał za 8 tys Laughing
Swoją drogą masz taką cudowna obrone a bramek w lidze tracisz więcej niż ja Razz Czyżbym miał jednak lepszą formację defenswyną od ciebie? Wink

spacer
OVI - gdyby koles mial lepsze podania to bym go kupil... obecnie mam 15 mln na transfery i musze kupic z 3 zawodnikow zeby ponownie sie spokojnie utrzymac w lidze

michael.ovi

Posty: 950

spacer
puciol1 napisał:

Tametego i tak już sprzedałem Smile za 2mln poszedł...

Ale mam jeszcze jednego fantastycznego obrońcę do sprzedania Wink Oto on:

Reinhard Pfeifer (82932727)
Lat 20, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca przeciętny.

Cena wywoławcza: 1 300 000 zł

Jakby ktoś chciał, to proszę bardzo - kupujcie Smile a wart jest więcej, ale chce mieć pewność, że ktoś kupi...

Oczekiwany dochód/strata -122 468

Będę kiedys na plusie w dochodzie tygodniowym ?

Fani: spokojni

a jak tam u was stoi Klub kibica?? ile macie??

spacer
Czekam na graty, bo oto moja Arka awansowała po zwycięstwie 3:2 z VI-ligowym Vaurem do II rundy Pucharu Polski Very Happy Very Happy Very Happy

MIeszko

Posty: 65

spacer
Ha Smile

AS Ziomy - KS Kafary Kurów 6 - 2

Nad stadionem nawałnica, jeśli chodzi o deszcz. Tylko 1859 widzów zdecydowało się nabyć bilety i obejrzeć spotkanie na bagnistej murawie na AS Ziomy Arena. Taktyka zespołu Ziomy opierała się na ciekawym ustawieniu 3-5-2. Na murawę wybiegli: Campos - Jeruga, Widhalm, Wielgus - Valtonen, Kałata, Jozic, Cleven, Polic - Kleban, Azaro.

Trener drużyny Kafary zdecydował się na ustawienie 4-3-3. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Panasiewicz - Backiel, Dydek, Mocek, Pawlikiewicz - Maksymiuk, Flont, Taszarek - Łagodowski, Rosa, Cieśla.

Drużyna Ziomy na ogół ignorowała skrzydła, koncentrując się na atakach środkiem boiska. W 16 minucie Waldemar Cieśla znalazł się w doskonałej sytuacji. Ricardo Campos popisał się jednak fantastyczną paradą, ratując gospodarzy przed utratą bramki. Po brutalnym faulu zawodnik Kafary, Zenon Rosa, został ukarany żółtą kartką. Mikołaj Kleban przez długi czas nie podnosił się z murawy, fani Ziomy z niepokojem spoglądali na uwijających się przy nim masażystów. Niestety mimo ich starań, piłkarz nie był w stanie wrócić na boisko. Jego miejsce zajął Mieczysław Dombrowski. Grząska murawa utrudniała grę, zwłaszcza bazującym na technice graczom takim jak Beniamin Flont, który nie był w stanie pokazać pełni swoich umiejętności. Po widowiskowej akcji środkiem boiska w 37 minucie Isaac Jozic był bliski zdobycia gola dla drużyny gospodarzy. Po jego strzale piłka minęła jednak bramkę. W 41 minucie szybka akcja drużyny gości prawym skrzydłem. Zenon Rosa wpadł w pole karne i strzałem pod poprzeczkę zmienił wynik na 0-1. Arbiter był ewidentnie zbyt pobłażliwy w 42 minucie, gdy po spóźnionym wślizgu, jakim popisał się Isaac Jozic, ukarał zawodnika Ziomy jedynie żółtą kartką. Przemysław Jeruga doprowadził kibiców do ekstazy, kiedy w 42 minucie, przedryblował całą środkową obronę rywala i strzelił nie do obrony, wyrównując stan meczu na 1-1. 43 minuta spotkania. Herbert Polic wszedł pięknym wślizgiem pod nogi przeciwnika! Tylko nie trafił w piłkę. Żółta kartka dla zawodnika Ziomy. Augusto Azaro zdawał się szybować w powietrzu, kiedy skierował piłkę obok bramkarza, zmieniając wynik na 2-1. Autorem dośrodkowania z rzutu rożnego był Thomas Widhalm. Zbigniew Backiel wyrównał wynik na 2-2 dla Kafary po strzale z rzutu wolnego. Piłka jeszcze odbiła się od prawego słupka i wpadła do siatki. Po pierwszej połowie spotkania 2-2. Drużyna Ziomy dyktowała warunki na murawie, z 76 procentami posiadania piłki.

Gol dla Ziomy! Piękne trafienie zawodnika gospodarzy. Po dośrodkowaniu z prawej strony Isaac Jozic ładnie złożył się do strzału i z woleja nie dał szans bramkarzowi. Od 47 minuty gospodarze prowadzą już 3-2. 55 minuta spotkania. Zenon Łagodowski wszedł pięknym wślizgiem pod nogi przeciwnika! Tylko nie trafił w piłkę. Żółta kartka dla zawodnika Kafary. Gol dla Ziomy! Po bardzo dobrym, prostopadłym podaniu w pole karne gości, z 14m płasko strzela niepilnowany Augusto Azaro i piłka przy słupku ląduje w siatce. 4-2. I kolejny gol! Od 81 minuty zespół Ziomy prowadzi już 5-2!!! Po ładnym długim podaniu z prawego skrzydła niepilnowany Augusto Azaro tylko dostawił nogę i bramkarz gości ponownie musiał wyciągać piłkę z siatki. Augusto Azaro po raz trzeci pokonuje bramkarza – hat-trick. W 83 minucie Thomas Widhalm zdobył gola dla Ziomy przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego. 6-2. Drużyna Ziomy dyktowała warunki na murawie, z 82 procentami posiadania piłki.

Najważniejszym piłkarzem zespołu Ziomy był Przemysław Jeruga. Natomiast Thomas Widhalm zagrał poniżej wszelkiej krytyki. Zbigniew Backiel był niewątpliwie najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem zespołu Kafary. Natomiast Maksymilian Taszarek zagrał poniżej wszelkiej krytyki. Końcowy wynik spotkania: 6-2.

Gratulacje wygranej.
Atak środkiem był tutaj niepotrzebny, lepszy byłby napewno atak skrzydłami ponieważ twój przeciwnik najmocniejszą obronę miał na środku. Ntomiast ty miałes lepszy atak na skrzydłach. Na twoim miejscu z tym przeciwnikiem zagrałbym atak skrzydłami i dodajać do niego jeszcze napastników na skrzydło aby wzmocnić te skrzydła odpuszczająć srodek.

MIeszko

Posty: 65

spacer
Zagralem ostatni raz starą taktyką Metala,wygrałem 3:2 Razz Teraz zobaczę tą twoją taktykę...

Posty: 8331

spacer
A ja odnotowałem już 5 mecz ligowy, w którym rywal nie był w stanie wystawić 11 zawodników... Dodam, że wszystkie te mecze odbyły sie w jednej i tej samej lidze Razz
Nie wiem, czy ja im pecha przynosze czy co Very Happy

peku17

Posty: 120

spacer
nie musisz grać moją taktyką spójrz najpierw jak gra twój przeciwnik najcześciej gdzie ma najsłabszą obronę i tam staraj ustawić najmocniejszy atak.

puciol1

Posty: 165

spacer
peku: mam pytanko... jak miedzy sezonami ustawiam trening na kondycje i teraz wrocilem na rozgrywanie, to powinna mi forma chyba lekko wzrosnac?? bo nie wiem czemu ale mocno spadla :/ i tak samo bylo w zeszlym sezonie

MIeszko

Posty: 65

spacer
Jak się trenuje kondycję to zawsze forma spada Smile A u mnie fajnie.
LKS Lotnik - AS Ziomy 0 - 9
1452 kibiców przybyło na LKS Lotnik Kościelec Stadion, pomimo rzęsistych opadów. Drużyna Lotnik wybiegła na boisko w strategicznej formacji 3-5-2. Na murawę wybiegli: Kapuściok - Surmański, Michalczyk, Craven - Ciechomski, Jakuczun, Walkowski, Muszyński, Rymański - Łaboszczak, Krzepisz.

Taktyka zespołu Ziomy opierała się na ciekawym ustawieniu 3-5-2. Na murawę wybiegli: Campos - Jeruga, Widhalm, Wielgus - Valtonen, Kałata, Jozic, Cleven, Polic - Kleban, Azaro.

Drużyna Ziomy kierowała większość podań na skrzydła, preferując ten rodzaj ataków. Augusto Azaro skorzystał z pomyłki środkowego obrońcy gospodarzy w 31 minucie i bez problemu zdobył bramkę na 0-1 dla Ziomy. Tomasz Michalczyk (Lotnik) otrzymał żółtą kartkę w 34 minucie za niesportowe zachowanie. Zawodnik gości, Klaus Maria Cleven, w 35 minucie wykorzystał nieporozumienie pomiędzy bramkarzem a stoperem gospodarzy. 0-2 dla Ziomy. 36 minuta spotkania. Klaus Maria Cleven niemal zapaśniczym chwytem powalił na ziemię rywala, który teraz protestuje przeciwko takim praktykom... Żółta kartka dla zawodnika Ziomy! Cóż za determinacja zawodnika Lotnik. Pomimo brutalnego faulu, Jakub Jakuczun z grymasem bólu podniósł się jednak na nogi i zdecydował się grać dalej. W 40 minucie drużyna Ziomy powiększyła przewagę na 0-3 po akcji prawym skrzydłem. Szczęśliwy zdobywca bramki Romuald Kałata utonął w objęciach kolegów. Przekonani o zwycięstwie, zawodnicy Ziomy skupili się bardziej na defensywie. 43 minuta spotkania. Isaac Jozic wszedł pięknym wślizgiem pod nogi przeciwnika! Tylko nie trafił w piłkę. Żółta kartka dla zawodnika Ziomy. Rzut karny w 44 minucie po faulu tuż za linią pola karnego. Thomas Widhalm silnym strzałem, po rękach wyciągniętego jak struna bramkarza, zdobył gola. 0-4. 44 minuta spotkania. Jerzy Ciechomski niemal zapaśniczym chwytem powalił na ziemię rywala, który teraz protestuje przeciwko takim praktykom... Żółta kartka dla zawodnika Lotnik! Krzysztof Wielgus usłyszał kilka ostrych słów od trenera po swoim bezsensownym zachowaniu w 45 minucie, zapewne wynikłym z braku doświadczenia - tylko ofiarna interwencja bramkarza zapobiegła utracie bramki. Po szybkiej wymianie podań środkiem boiska Augusto Azaro znalazł się w wyśmienitej sytuacji i mimo ofiarnej interwencji bramkarza umieścił piłkę w siatce. Od 45 minuty drużyna Ziomy prowadzi już 0-5. Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 0-5. Drużyna Ziomy, osiągając 66 procent posiadania piłki, zdominowała mecz.

W 70 minucie Thomas Widhalm przedarł się środkiem i prostym zwodem ograł obrońcę jak małe dziecko. Wpadł sam w pole karne i strzelił, ale piłka poszybowała w granatowe chmury. Mecz był chwilami bardzo brutalny - zawodnik Lotnik, Jerzy Ciechomski, otrzymał swoją drugą żółtą kartkę w 74 minucie i nie mógł kontynuować gry. W wyniku fatalnie spóźnionego wślizgu, Przemysław Jeruga leżał długo na murawie zwijając się z bólu, po interwencji masażysty był jednak w stanie grać dalej. Romuald Kałata z wytęsknieniem czekał już na koniec spotkania, spacerując po murawie. W 82 minucie Jan Walkowski sprzątnął mu piłkę sprzed nosa i niewiele brakło, aby zdobył gola dla Lotnik! W 83 minucie seria dokładnych podań z pierwszej piłki w środku pola. Augusto Azaro nie zmarnował okazji na zwiększenie prowadzenia dla Ziomy na 0-6. Trzeci gol w tym meczu i Augusto Azaro zdobywa hat-trick. Arbiter był ewidentnie zbyt pobłażliwy w 86 minucie, gdy po spóźnionym wślizgu, jakim popisał się Augusto Azaro, ukarał zawodnika Ziomy jedynie żółtą kartką. W wyniku fatalnie spóźnionego wślizgu, Tomasz Michalczyk leżał długo na murawie zwijając się z bólu, po interwencji masażysty był jednak w stanie grać dalej. Po fenomenalnej akcji lewą stroną w 88 minucie Przemysław Jeruga zgubił krycie i w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans bramkarzowi. Goście prowadzą już 0-7. Po fenomenalnej akcji lewą stroną w 89 minucie Isaac Jozic zgubił krycie i w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans bramkarzowi. Goście prowadzą już 0-8. W 90 minucie drużyna Ziomy powiększyła przewagę na 0-9 po akcji prawym skrzydłem. Szczęśliwy zdobywca bramki Mikołaj Kleban utonął w objęciach kolegów. Czterdzieści pięć minut spotkania było zdominowane przez Ziomy, z imponującymi 77 procentami posiadania piłki.

Najwięcej pochwał w drużynie Lotnik zebrał Tomasz Michalczyk. Niestety, Marek Kapuściok zanotował fatalny występ. Najwięcej pochwał w drużynie Ziomy zebrał Augusto Azaro. Natomiast Ricardo Campos zagrał poniżej wszelkiej krytyki. Końcowy wynik spotkania: 0-9.

(27.08.2006)

Boczny obrońca: Przemysław Jeruga (AS Ziomy)

Środkowy obrońca: Tomasz Michalczyk (LKS Lotnik)

Skrzydłowy: Herbert Polic (AS Ziomy)

Środkowy pomocnik: Romuald Kałata (AS Ziomy)

spacer
Mieszko: cos malo tych kibicow u kolesia bylo... ktora to liga?? ja teraz gralem u siebie, ale komplet nie przyszedl :/

FC PYRKA - Legia Bukowno 4 - 2
31322 widzów przybyłych na FC PYRKA Arena prażyło się w słońcu.

spacer
Forma jest losowa, jednak trening kondycji zwieksza prawdopodobieństwo spadku formy podczas tego treningu.

puciol1

Posty: 165

spacer
widze ze tamat HT ucichl :p
sezon wlasnie dobiegl konca, a ja sie zastanawiam czy nie olac/oddac komus mojej ekipy :p sklad jest spoko, utrzymanie w lidze bez problemow... ale kurde nie chce mi sie grzebac w tych transferach i proponowaniu sparingow co tydzien... a bez tego to zespol sie nie rozwija :/

michael.ovi

Posty: 950

spacer
A ja znów nie awansowałem... zakończyłem sezon na 2 miejscu z 3 punktami straty do lidera... Ale w następnym sezonie powalcze. Mam w planie kupienie dwóch świetnych pomocników z doświadczeniem. Zmienić taktykę na 3-5-2 w lidze (ewentualnie 4-4-2), a w sparingach nadal 5-3-2 i trening defensywy. Stracę dwa albo jedno miejsce treningowe, ale będę miał super pomoc, świetną obronę no i atak też bardzo dobry. Do tego mam w składzie boskiego SP (napastnik - skuteczność znakomita). Szykuje się silna paczka na następny sezon. Jeżeli dopisze mi szczeście, nie będę miał problemów z finansami, to powinienem awansować. W planach mam też rozbudowanie stadionu, ale to kosztowne i na razie mnie nie stać (a szkoda, bo w rundzie rewanżowej zawsze miałem komplet widzów i dodatkowa kasa z biletów by się bardzo przydała). Wolę póki co wzmocnić skład dwoma pomocnikami. Celuję w 29-33 letnich z conajmniej słabym doświadczeniem (zadowalające by było bardzo dobre), przynajmniej znakomitą kondycją i tak:
1) znakomite rozgrywanie i znakomite podania
2) fantastyczne-olśniewające rozgrywanie i już bez podań, bo za drogi.
Potrzebuję na nich koło 2-3mln ale sprzedam zaraz po skoku dwóch olśniewających obrońców, więc będzie kasa na to Smile

W następnym sezonie o ile dobrze pójdzie powinienem mieć tak (po sprzedarzy dwóch olśniewających obrońców):

Bramkarz: zadowalający (może dokupię solida)
Obrona: fantastyczny, znakomity, znakomity
Skrzydłowi: solidny i zadowalający (muszę jakieś solida conajmniej jeszcze dokupić)
Pomoc: znakomite rozgrywanie, fantastyczna kondycja, solidne podania + zadowalające doświadczenie (tego już mam); i celuję w znakomitego w kondycji, rozgrywaniu i podaniach; oraz fantastyczne-olśniewające rozgrywanie ze słabszymi podaniami.
Atak: znakomity + boskie SP; solidny z solidnymi podaniami. (obaj w tym sezonie po 10 bramek strzelili)

puciol1

Posty: 165

spacer
bramkarz: solidny
obrona: olsniewajacy, olsniewajacy, zadowalajacy
skrzydla: znakomity i fantastyczny (solidne podania)
pomoc: blyskotliwy, fantastyczny i olsniewajacy
atak: znakomity i znakomity

oczywiscie kondycha wszystkich znakomita
wiekszosc to sa zawodnicy ktorzy jeszcze sporo pograja, tylko jeden jest stary ma 30 - ale gra u mnie od poczatku istnienia zespolu :p
kaski mam sporo chyba z 7 mln.. a ile dostaje z biletow - no roznie, ale w ostatniej kolejce dostalem mln. wiec zespol jest calkiem spoko, oczywicie z takim skladem na awans nie ma co liczyc, a wlasnie problem jest w tym ze nie chce mi sie szukac nikogo nowego i trenowac ich w sparingach Razz