Pomógł: 14 razy
Skąd: dortmund
spacer
Post Temat postu:
brazylia do przerwy prowadzi z serbia 1 do 0 i tez szwajcaria prowadzi 1 do 0 z kostaryka pozdrawiam

stary

spacer
brazylia pokonala serbie 2 do 0 na poczatku drugiej polowy serbowie cisneli i mieli tez dobra okazje ale po drugiej bramce dla brazyli zeszlo z serbow powietrze w drugim meczu szwajcaria zremisowala z kostaryka 2 do 2 brazylia i szwajcaria graja dalej serbia i kostaryka jada do domu pozdrawiam

stary

spacer
w systemie ko dojdzie do pojedynku brazylia przeciwko meksyk i szwecja przeciwko szwajcaria pozdrawiam

master_of_flamaster

Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 8331

Skąd: z planety Saturn
spacer
Dawać Darka do Szwajcaria - Szwecja. Laughing

A Barcelonie gratulujemy Coutinho. Przed mundialem wydawało się, że to wreszcie będzie turniej Neymara, wszystkie oczy były zwrócone na niego (i na Gabriela Jesusa)... I co? I klops, Neymar (oraz Gabriel Jesus) dostosował się poziomem do wszystkich wielkich gwiazd mundialu (poza Ronaldo, choć i on bardziej tendencję zniżkowa niż zwyżkową prezentuje z meczu na mecz) i zamiast canarinho wyszedł konarinho. Za to Coutinho... Może nie jest pierwszoplanową postacią, może nie drybluje w każdej akcji, może nie popisuje się pięknymi sztuczkami. Ale jak już powie "dobra, potrzymaj mi piwo i patrz na to" to... Poezja. Smile

Ostatnio zmieniony przez master_of_flamaster dnia Śro 22:10, 27 Cze 2018, w całości zmieniany 2 razy
endriu60

Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 1822

spacer
Niestety płonne były moje nadzieje, Serbia nie sprostała wyzwaniu i przegrała mecz o wszystko, troszkę mnie zawiedli bo spodziewałem się po nich takiej gry jaką zaprezentowali przez kilka minut po utracie gola, wtedy złapali rytm i mocno przycisneli, na Brazylię jest to jednak za mało, Canarinhos nie przywykł do gry obronnej i szybko otrząsnął się z przewagi Serbów, tak że obyło się bez sensacji, szkoda bo liczyłem na więcej Sad

Posty: 8331

spacer
Zagadka. O kim mowa?
- nie zabiera na mundial najlepszych piłkarzy, a w ich miejsce bierze swoich ulubieńców, którzy mają monopol na powołania bez względu na prezentowaną (marną) formę;
- już w sparingach drużyna prezentuje się bardzo słabo, ale wszyscy liczą, że na turnieju będzie lepiej;
- podczas turnieju nie stawia na najlepszych swoich zawodników, a na tych ulubieńców właśnie, w tym na gościa, który cały sezon leczył kontuzję;
- drużyna pod jego wodzą gra futbol powolny i przewidywalny i kiedy wydaje się, że gorzej być już nie może, pokazuje, że da się grać jeszcze słabiej;
- w efekcie popełnionych błędów drużyna nie wychodzi z grupy, co w kraju zostaje odebrane jako wielkie rozczarowanie, a głównym winowajcą, poza selekcjonerem, uznany zostaje czołowy zawodnik Bayernu Monachium;
- po odpadnięciu trener, zapytany o swoją przyszłość, ani myśli honorowo podać się do dymisji, bo za wcześnie jest, by rozmawiać o przyszłości;
- dodatkowo na konferencji prasowej stwierdził, że drużyna optymalnie przygotowała się do turnieju.

No? O kim mowa? Nie, nie o Adasiu. Powyżej opisany został Joachim Loew. Trzeba przyznać, że nasz (oby już tylko w jednym meczu) selekcjoner wyznacza trendy. Laughing

Ostatnio zmieniony przez master_of_flamaster dnia Czw 01:42, 28 Cze 2018, w całości zmieniany 1 raz
stary

spacer
master w pilce noznej czasami wszystko jest mozliwe i to jest piekno tego sportu dla niemcow te odpadniecie jest to debiut i oni to na swoj sposob zanalizuja te odpadniecie ja osobiscie jednak widze roznice miedzy niemcami i polska bo pod zgledem mentalnym fizycznym lub przygotowaniem kondycyjnym to niemcom nie idzie nic w tym aspekcie zarzucic
jak by kadra polska chodz te wymienione elementy miala to nie przegrala ona by oba mecze ja osobiscie nie mysle ze löw zostanie zwolniony byc moze on sam zrezygnuje
on trenuje kadre niemiecka juz 12 lat i jest dopiero 10tym trenerem kadrowym w historii niemieckiej pilki
zawiodly u niemcow aspekty pilkarskie ich gra defensywna w spolpraca z pomoca dopuszczala do wielu okazji ich przeciwnikow
fakt jest tez ze thomas müller gorzej gral niz 4 lata temu ale nie tylko on
dotego trzeba tez ich przeciwnikow pochwalic ktore nie "umarli" ze strachu przed niemcami
zreszta nie jest juz te stwierdzenie linneckera aktualne ze graja 22 chlopow w pilke a na koncu zawsze wygrywaja niemcy
wiekszosc krajow sie z tego powodu bardzo cieszy ze niemcy odpadli i to tez dobrze
bo w pilce noznej trzeba tez i smak goryczy poznac lub posmakowac
znajac niemcow to oni to wszystko przeanalizuja i powroca silniejsze w nastepnym mundialu lub ich kwalifikacjach pozdrawiam

stary

spacer
dla polski dzisiaj niestety na mundialu znowu mecz o "zlota pietruszke" czyli o honor moze pokaza bialoczerwoni chodz dzis jakies lepsze widowisko bo przecierz nie maja juz zadnej presji z ktora oni zbyt zle sobie radza fajnie by bylo jak by oni w bylym "stalingradzie" dla swoich kibicow sie z dobrej strony pokazali pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie Anglików z Belgami. Zwycięzca meczu zajmie pierwsze miejsce w grupie. Przegrany - drugie.

Sęk w tym, że... W tej grupie nie opłaca się zajmować pierwszego miejsca. Laughing Zwycięzca grupy w ewentualnym ćwierćfinale gra z lepszym z pary Brazylia - Meksyk. Drugi gra z lepszym z pary Szwecja - Szwajcaria. Jak się obie ekipy zorientują (a zorientują się na pewno), może być... Interesująco. Laughing

Posty: 8331

spacer
Już jest poprawa. Laughing Sakai chyba jest pierwszym piłkarzem, który oddał celny strzał na naszą bramkę i nie zdobył gola. Laughing

A nasi obrońcy graja jakby głupiego Jasia dostali... Oh... Wait... Laughing

Posty: 8331

spacer
OK, jest dużo lepiej, Znaczy gra dalej fatalna, ale do połowy nic nam nie strzelili. Laughing

Posty: 8331

spacer
Ok. Czyli nie jest źle, wygrywamy, trener wyciągnął wnioski. Powinien dostać szansę i dalej pracować z kadrą.

Brzmi idiotycznie, nierealnie, groteskowo? Pojawiły się przed meczem sygnały, że zwycięstwo z Japonią może uratować posadę Nawałki. Dziękuję. W takiej chwili mogę zrobić tylko jedno...

Japonia! Japonia! Japonia! Dawać panowie, dwa gole!

spacer
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Posty: 8331

spacer
Ostatnie 10 minut - skarb. Laughing Laughing Laughing Grosik siedzi, Bednarek siedzi, Kuba chce wejść. Laughing Japończycy podają sobie na własnej połowie. Laughing

spacer
Miała być najbardziej wyrównana grupa na tych MŚ. Patrząc na wyniki i gole jakie w niej padały, plus zakończenie - wyszła najbardziej kabaretowa.

Mi tam takie zakończenie nawet pasuje - takie śmieszkowate, będzie co wspominać Laughing

Bednarek jedynym wygranym ostatnich miesięcy w kadrze.

Posty: 8331

spacer
No, Kolumbia nie walnęła samobója to Senegal przegrywa. Very Happy I tym sposobem wszystkie drużyny z Afryki odpadają w fazie grupowej. Co ciekawe, podopieczni Snoop Dogga jako jedni z nielicznych odpadli po zwycięstwie na inaugurację.

Co ciekawe, w naszej drużynie nie zagrało tylko dwóch zawodników. Białkowski i... Linetty. Laughing

PS na miejscu FIFY zaliczyłbym jednak ten 101 występ Kubie. Nie jego wina. Laughing

Ostatnio zmieniony przez master_of_flamaster dnia Czw 17:03, 28 Cze 2018, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 8331

spacer
Obejrzałem jeszcze raz ostatnie 10 minut meczu z Japonia (doceńcie poświęcenie Laughing ). Zauważyłem genialny obrazek. Obrońca japoński patrzy, gdzie podać, patrzy na skrzydłowego, a ten mu pokazuje "nie do mnie, nie do mnie". Laughing

Posty: 8331

spacer
Adaś na pomeczowej konferencji zapytany o końcówkę meczu...

Gdy jest realizowany cel, zawsze jesteśmy zadowoleni. Czas na dokładną analizę przychodzi już na spokoju, nie na gorąco. Dla nas się liczyły trzy punkty. Owszem, wynik był satysfakcjonujący dla drużyny Japonii, natomiast my cały czas mieliśmy w planie grę w niskim pressingu, przyjmowanie przeciwnika na swojej połowie i wyprowadzanie szybkich kontr. Jeśli prowadzimy 1:0, strategia gry nie zmienia się. Trzeba grać tym bardziej konsekwentnie, zwłaszcza, że drużyna Japonii jest bardzo groźnym przeciwnikiem, w ostatnich meczach zdobywała bramki po szybkich atakach. Powiedzieliśmy sobie w szatni, by grać konsekwentnie do samego końca. Mieliśmy czekać na szanse po szybkich kontratakach, a jeśli nadarzyłaby się okazja do utrzymania piłki, chcieliśmy to zrobić, próbując rozrzucić przeciwnika. Myślę, że kilka akcji było bardzo dobrych. Stworzyliśmy bardzo groźne sytuacje. W końcówce to my byliśmy drużyną, która prowadziła i osiągnęła cel

Odleciał. Laughing

stary

spacer
dopiero teraz wrucilem do domu i nie widzialem dzis zadnego meczu slyszalem ale te mecze w radiu co do polskiej grupy no cuz mecz o "zlota pietruszke" czyli o honor wygrany mozna powiedziec do trzech razy sztuka bo na mundialu 2002 i 2006 tez ten mecz o honor zostal wygrany ale slyszalem w niemieckim radiu ze ostatnie 10 minut polska z japonia zrobila jakis pakt o "nieagresji" musze sobie skroty na youtube znalesc zeby to obejzec kolumbia pokonala senegal 1 do 0 i wygrala grupe japonia dzieki fairplay zostala druga do domu jedzie senegal i polska
przed chwila skonczyly sie mecze grupy g belgia pokonala anglie 1 do 0 i tunezia pokonala paname 2 do 1 grupe wygrala belgia przed anglia do domu jada tunezja i panama
w systemie ko graja anglia przeciwko kolumbia i belgia przeciwko japonii pozdrawiam

Posty: 8331

spacer
stary napisał:
Marku, tu masz link do ostatnich 10 minut. Niezły kabaret.

endriu60

Posty: 1822

spacer
Bez rewelacji dzisiaj, ale cieszy wygrana na pożegnanie się z mundialem, eksperci w swoich wypowiedziach w większości byli zachwyceni stylem jaki dzisiaj zaprezentowała nasza reprezentacja, myślę że jest w tych wypowiedziach mnóstwo kurtuazji, tzw. grono wzajemnej adoracji, prym wiedzie tutaj niejaki Seba Mila, ten to już tak jawnie liże wszystkim dupę, że aż żal go słuchać, no ale wypada okazać wdzięczność za piękne wakacje na mundialu, wracając do meczu, Japonia zagrała na tym turnieju najsłabszy mecz i nie jest to moim zdaniem wynik świetnej gry naszej reprezentacji, tylko chorej taktyki, gra na remis beż angażowania się w akcje ofensywne, a w późniejszej fazie nawet na jednobramkowa porażkę była dla mnie mega niezrozumiała, powinni zostać ukarani bramką dla Senegalu w ostatniej minucie meczu, to co działo się ostatnich pięciu minutach to istny kabaret, piłkarski świat pewnie nieźle się z tego śmieje, oczywiście nasi standardowo muszą uczestniczyć w takich szopkach Smile

Ostatnio zmieniony przez endriu60 dnia Czw 22:09, 28 Cze 2018, w całości zmieniany 1 raz
endriu60

Posty: 1822

spacer
Ch.A.F. napisał:

Z pewnością, ale musi jeszcze popracować nad koncentracją bo przytrafiają mu się głupie błędy..

endriu60

Posty: 1822

spacer
master_of_flamaster napisał:

Kabaret, żal było na to patrzeć, master my lubimy jak mamy dużo miejsca i nikt nas nie atakuje Laughing