Posty: 1273

spacer
Post Temat postu:
Masahiko napisał:
Co prawda była to ostatnia druzyna w tabeli, ale 3pkt bardzo wazne. Zwyciestwo 2:0 rokuje coś dobrego Smile obyś w końcu zaczął zwyciężać Very Happy

Pezynajmniej mamy większą przewagę nad nimi Wink Na zwycięstwa liczę dopiero po wzmocnieniach.

gilik

Posty: 1273

spacer
Pierwszą rundę kończyliśmy meczem na własnym boisku z Lucchese.

Vittoria: Wróbel- Klepczark, Bertrand, Wasiluk- Amodio – Ore, Filipek, Salamoński, Ceccarelli- Feinduono, Wiśniewski

W pierwszej połowie straciliśmy dwa gole. I co ciekawe oba w identycznych okolicznościach. Prostopadłe podanie do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Feinduono, który strzelał prosto w golkipera. Później długie podania i błędy Wróbla. Druga połowa to była metamorfoza naszej gry. To goście atakowali, ale nie umieli strzelić. My ograniczaliśmy się do kontr i dwie z nich wykorzystaliśmy. Mecz zakończył się sensacyjnym podziałem punktów.

Widzów: 1047

Teraz czeka nas dwutygodniowa przerwa. I oczywiście okienko transferowe.

gilik

Posty: 1273

spacer
Znalazł się frajer na Papieża. Od 1 stycznia zostanie zawodnikiem Gela. Wydadzą oni 5,000 funtów. Rozwiązałem także za porozumieniem stron kontrakt z Gorszkowem.
W zamian za tych dwóch obrońców 1 lutego do klubu zawita Jonatan Villa (Kolumbia, 19, D/DM C). Przyjdzie za darmo na prawie Bosmana z klubu Medelin.

Nowy rok, nowe nadzieje. Liczę na wyjście ze strefy barażowej w bezpieczne miejsce.
Podsumowując rok 2005 wypisywałem wszystkie nagrody, ale teraz mi się nie chce tego pisać.

Z klubu odeszli Russo, Batti i Papież. Szczegóły tych transferów znacie.

gilik

Posty: 1273

spacer
Drugą rundę zaczynaliśmy meczem z Noceriną.

Vittoria: Wróbel- Klepczark, Bertrand, Wasiluk- Salamoński – Ore, Brzyski, Giza, Ceccarelli- Feinduono, Wiśniewski

W pierwszej połowie graliśmy słabo. Nie umieliśmy stworzyć sobie ani jednej sytuacji, stop. Stworzyliśmy jedną którą wykorzystał Brzyski. Goście mogli strzelić w tej połowie kilka bramek. W pierwszych 10 minutach drugiej połowy nie działo się nic. I wtedy w środku pola Brzyski przejmuje piłkę. Zagrywa na wolne pole do Feinduono i 2-0. Po tym golu goście za wszelką cenę chcieli coś strzelić. Na szczęście nie strzelili nic.

Widzów: 1221

Ostatnio zmieniony przez gilik dnia Czw 17:02, 09 Lis 2006, w całości zmieniany 2 razy
gilik

Posty: 1273

spacer
W kolejnym meczu graliśmy z Frosinione.

Mecz zaczął się świetnie. W 3 minucie jeden z gospodarzy wpakował piłkę do własnej bramki. Jednak 4 minuty później było 1-1. Ale już w kolejnej akcji wyszliśmy na prowadzenie. Cała pierwsza połowa była niezwykle ciekawa. Tego natomiast nie można powiedzieć o drugiej. Była nudna, wolna. Gospodarze niestety dali radę wyrównać. Zwycięstwo powinno być nasze, ale musieliśmy się podzielić punktami.

W 20 kolejce podejmowaliśmy Lanciano.

Vittoria: Wróbel- Klepczark, Bertrand, Wasiluk- Salamoński – Ore, Filipek, Giza, Ceccarelli- Feinduono, Wiśniewski

W tym meczu wszystko wróciło do normy. Porażka po bezbarwnym meczu. Odpowiedzieliśmy tylko jedną bramką na trzy bramki gości. Można było strzelić więcej, ale brakowało nam skuteczności. Goście za to mieli pięć sytuacji z których wykorzystali trzy.

Pezynajmniej mamy większą przewagę nad nimi

Co tyczyło się ostatniej druzyny w tabeli. Pisałeś mi tak przed ostatnim meczem, w ktorym zremisowałeś. Oto jednak kolejną runde zaczynasz na... ostatnim miejscu:

spacer
Oprócz Wspomnianych wcześniej zawodników do klubu zawitają i inni. Pierwszym z nich jest Jonath Solano (Kolumbia, 22, M C). Przyjdzie z klubu Barranquilla za darmo. Kolejnym jest zawodnik rodem z Argentyny Juan Manuel Inssauralde (Argentyna, 22, D C). Suma transferowa jest równa 0, z tym, że on przyjdzie do klubu 1 lipca, a nie 1 lutego.

W kolejnym meczu ligowym graliśmy z viceliderem Crotone.

Kolejny mecz i kolejna porażka. Tylko tyle można powiedzieć po tym meczu. Graliśmy fatalnie. Nic nie wychodziło drużynie.

spacer
1 lutego miało być tak pięknie… Mieli przyjechać nowi zawodnicy… Ale nie wiedziałem nic o przepisie, że w ciągu sezonu można sprowadzić tylko jednego zawodnika spoza Unii Europejskiej… Tak więc taki skład jaki miałem, takim będę musiał grać do końca sezonu…

W kolejnej kolejce podejmowaliśmy Ternanę.

Widzów: 884

Nie mam motywacji do pisania. Grać to mi się chce, ale pisać niezbyt. Więc ajk na razie będzie taka forma opisów meczów.

gilik

Posty: 1273

spacer
Martwiłem się, że w takim słabym składzie będziemy kończyć sezon. Ale jednak nie. Zatrudniłem 22-letniego środkowego obrońcę Claytona. Jest on Brazylijczykiem, ale posiada także drugie obywatelstwo włoskie. Przyszedł z wolnego transferu.

Serie C1/B
23/34
[3.] Pescara – [17.] Vittoria 1-1
0-1 Filipek (84’)
1-1 Tiberi (90’)

MoM: Wasiluk (9)

Szkoda tej straconej bramki w 90 minucie. Można było to wygrać.

Widzów:887

Powie mi ktoś co się mogło stać, że zagrali tak dobry I skuteczny mecz?? Bo to jest chyba nie do wytłumaczenia.

MoM: Mounard (8 )

Można było wygrać ten mecz, ale mimo wszystko z wyniku jestem zadowolony. Szkoda tej czerwonej kartki Passigli. Gdyby nie ona trzy punkty byłyby na pewno nasze.

MoM: Brzyski (9)

Jestem zły, wkurzony po tym meczu. Wprawdzie ostatnie 8 minut na bramce stał Filipek, bo Wróbel doznał kontuzji, a zmiany już wykorzystałem.

MoM: Pellicori (10)

Coś czuję, że mój czas w Vittorii dobiega końca…

spacer
Ojjj szkoda tego ostatniego meczu. Gdybyś wygrał to moze byłaby szansa sie utrzymac, a tak chyba juz tej szansy nie ma..

Nie przstawaj Gilik grac Vitoria i wprowadz ją znow do wyzszej ligi, ale tym razem chce za dwa lata awansu jeszcze wyzej!!

gilik

Posty: 1273

spacer
Jest szansa. Bezpośrednio spada tylko ostatnia drużyna, cztery kolejne od dołu grają w barażach o utrzymanie. My mamy już co najwyżej te baraże.

Jeszcze tak dokładnie to nie wiem gdzie będę grał. Jak narazie dobija mnie tracenie prowadzenia. Gram dobrze, kontra i remi. Później remis, kontra i przegrywam. Ale to 0-9...

Widzów: 849

Zwycięstwo i zapewniliśmy sobie baraże. Spada bezpośrednio nasi ostatni rywale, czyli Manfredonia.

MoM: Ceccarelli (8 )

Heh, takie mecze warto oglądać!! Wreszcie to my doszliśmy i wygraliśmy! Teraz czekają nas mecze barażowe. Liczę na utrzymanie.

Masahiko

Posty: 5414

spacer
Jestem pod wrazeniem ostatnich wynikow - dwa mecze i 10 goli. Mysle, ze baraze spokojnie przebrniesz i oczekuje wzmocnien i walki o awans!!

gilik

Posty: 1273

spacer

I co mi z tym 10 goli?? Nic!! Gdyby w czterech meczach remisowych po jednej więcej strzelili, a tu cztery w dwóch mniej to utrzymanie byłoby bez baraży. A ze wzmocniniami to ciężko kogokolwiek namówić do gry u nas. A poza tym to scouci się niezbyt dobrze spisują.